İsveç'te 3 yıl önce ilginç pisuvar tartışması? Şu an uygulama hakkında bilgisi olan var mı :) ?

İsveç'te 3 yıl önce ilginç pisuvar tartışması? Şu an uygulama hakkında bilgisi olan var mı :) ?İsveç'te bir belediye meclisi, umumi tuvaletlerde pisuvarların eşitliğe aykırı olduğunu belirterek pisuvarları tuvaletlerden kaldırılma çalışmalarına başladı. Kadın-erkek eşitliğinin birçok alanda ileri düzeyde uygulandığı Kuzey Avrupa ülkelerinden İsveç'te, kadınların tuvalet ihtiyaçlarını ayakta karşılayamadıkları gerekçesiyle pisuvarların eşitliğe aykırı olduğu iddia ediliyor.

Tasarının mimarı olan sol partinin yerel temsilcisi Viggo Hansen, yasanın eşitliğin yanı sıra erkeklerin sağlığına da olumlu etkisi olacağını savunarak ayakta idrar yapmanın prostatı tetiklediğini öne sürdü.

İlginç gerçekten :D

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Prostat neyse de eşitlik ne alaka çok gerizekalıca bir öneri

0|0
    0|0
    • 2ay

:D :D Ben de anlam veremedim eşitlik ve konu arasında bir bağlantı kuramadım.

• 2ay

Sağlığa yararlı olan buymuş ama en azından olumlu etkisi var desteklemeniz lazım bence :D :D

• 2ay

Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• Tamamiyen saçmalık ahmaklık.

0|0
    0|0
    • 2ay

Sağlıklı olan buymuş ama tıbben bir de iyi tarafından bak bence :D

• 2ay

Sağlık için uygulama yaparsın anlarım ama sırf kadınlar bunu kullanmıyor erkeklerde kullanmayacak demek saçmalık bide bunu sol partiden biri sunmuş Türkiye dahil dünyada son 5 yılda sol adı altında saçma sapan kadın tutumları yer alıyor

• 2ay

Haklısınız bence de alakasız olmuş şakasına söylüyorum :D :D Uygulama yürürlükte mi esas merak ettiğim şey bu

• Biz şimdi buna mı işicez

0|0
    0|0
  • İsveçlilerde ne kadar aptalca bir şeyi tartışıyor. Bunların başka derdi yok mu ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...