Babam Çalışmiyor Ne yapalım?

Babam son 1 yıldır düzgün çalışmiyor. Devamlı bahane buluyor. Kendini patron saniyor. Benim paramı yiyip duruyor. Evimiz arabamız hiç bir şeyimiz yoktu. Hepsini ben çalısıp aldım. Şimdi benden harçlık istiyor. Çocukken de hiç para vermezdi. Okulda öğlenleri yemek yemezdim. Okudum çalıştım. Para kazandım ve tüm paramı yiyor.. Ben kızınca da seni ben okuttum tabi bana vericen parayı diyor. Halbuki öyle ozel okul dershane falan da hiç göndermedi. Çocukken sadece çalıştırmamış beni onu söylüyor. Yuh ya. Gelde sinirlenme

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Yine de baban o senin. Ama bu duruma fazlasıyla alışmış belli ki ilerde kendi yuvanı kurunca böyle devam etmemesi için bir şeyler yapmalısın

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu madem ev araba alacak durumun var, ev geçindirecek durumun var, ne diye babana bakıyorsun? Basıp gitsene evden, kız çocuğu musun sen? Çık kendi evine, bırak onu ne hali varsa görsün..

0|0
    0|0
    • 2ay

Evi alan benim. Benim evimde yaşiyolar..

• 2ay

Annem olmasa yapardım da annem var :(

• 2ay

Al onu da yanına, nesi zor bunun?

Kızlar Ne Diyor 5

• babanı at sokağa para biriktir evlenmeye kalksan en az 50 bin lira gerekli sana.

0|0
    0|0
  • Herkes baba olamıyor işte ne yazık ki

0|0
    0|0
  • para verme bu nasıl baba

0|0
    0|0
  • Tanidigim bircok kisi ben dahil babalar problemli hep bir sorun var ne yazik ki

0|0
    0|0
  • abicm benim babama dedemde buna bnzer bir sey yapiyr isin ne bilmiyorm ama tayin isteme durumu vr mi bir de evliysn esinle sorun olustruyr degl mi

0|0
    0|0
    • 2ay

İşte evli değilim keşke evli olsaydım :(

• 2ay

yinede kndn icn para biriktmelisn hayatn icn bn olsm vermm annen oyle mi pki?

Erkekler Ne Diyor 2

• adam hakli az yesin parani

0|0
    0|0
  • ama sonuçta baban o senin :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...