Sevgili Konusunda Bir Promlemim var Lütfen çözmemde yardımcı olur musunuz?

Şuanda bir sevgilim yok. Fakat san ki varmış gibi cefasını çekiyorum. Kıskanç biriyim fakat sevgilimi kısıtlayacak biri de değilim güvendiğim takdirde özgür olmasından yanayım. İşte mesela yolda giderken birileri baksa direkt gidip kavga mı etmeliyim? sosyal medya olayları oluyor mesela birisi ona sosyal medyadan yazılmaya kalksa ne yapmalıyım? son olarak da arkadaş ortamlarında muhakkak bir yalak oluyor ileri geri konuşabiliyor felan işte örnek olarak senin sevgilinde of be güzelmiş tarzı felan bilirsiniz işte bu durumda eskiden olsa direkt olarak kavga ederdim fakat şimdi kitlenip tepkisiz kalacağımı düşünüyorum bu duyguyu nasıl yenebilirim kavgacı biri nası olabilirim?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• etrafimdaki ciddi iliskiler hep soyle kardesim kisitlanmaktan huysuzlanmayan kizlar ve kisitlayan erkekler mesela en yakin arkadasimin facesinden butun erkekleri cikardi mesaj atanlara da kiz cevap vermiyo direk engel atiyo bakanlar da oluyo ama ordan uzaklasiyolar kavga olaylarina pek girmiyolar sadece bir cocuk pesini birakmadi diye sallamayla girmislerdi bunun disinda pek kavgalari olmadi ama kisiye gore degisiyo iste bana sorarsan ben boyle kısıtlamalara gelemem herseyden once guvenmeli insan

0|1
    0|0
    • 2ay

Bu konu ile ilgili şöyle söylüyeceğim, benim sevdiğim kişiye güvenim var fakat diğer insanlara güvenim yok. Yazdığınıza göre işi birazda kızın eline bırakmak lazım gibi geliyor yani birazda o reddetmeli gibi

• 2ay

teşekkür ederim , sanırım bu konudaki endişelerim yersiz.

• 2ay

endişe etme hayirlisini dile kardesim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...