1 yılda kendimi çok saldim nasıl toparlarim?

Merhaba millet. Bir senedir ağır bir depresyon gibi birşey yaşıyorum. Nedeni bende kalsın. Herşeyin bozuldu ve yavas yavas bozulmaya devam ediyor. Öncelikle icsel olarak çıktım sonra da tıp olarak fiziksel olarak falan. Hatta gecen sene iyiyken başka bir okula kayıt olucaktim oradaki bayan da dedi seni biraazlar burda diye sadece ondan değil başka 3-4 kadın daha söyledi bunu kendime dikkat ediyordum bakıyorum dum gecen sene 11. sinif için kayıt olucaktim bu sene oldum 12. sinif okul başladı. Kadın beni taniyamadi bile gecen seneki benle şimdiki arasında çok fark var. Gecen seneki resmimle simdikini gösterince inanıyorlar hatta whatsappda kız beni fake (sahte) sandı. Dusunun o kadar dusmusum de haberim yok. Her neyse okulda da durum aynı hoca bugün annemi arayip derdi dinlemediği daldığımi falan söylemiş Arkadaşlar çok kötü durumdayım gerek psikolojik gerek fziksel olarak keşke gecen seneki gibi olsam ama son senem 8-9 ay sonra üni yi kazanıp gitmek istiyorum ama çok kötüyüm işte yapmıyorum hiçbir sey

Güncellemeler:
2ay Kendimi biraz açmak gerekirse biraz zayıf biriyim yani balık burcuyum desem anlarsınız zaten. Elimde olan bisey değil ne yaparsam yapayım olmuyor.
2ay Çok kötüyüm be sadece yalnız kalmak istiyorum bir dağ evinde..

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen şu an rakiplerine göre eksilerdesin. O yüzden sınavlara hazırlanmadan önce çok güçlü bir psikolojiye sahip olman lazım. Yani sen ilk önce "sınavlara hazırlanan ortalama bir ergenin psikolojisi"ne ulaşabilmek için çabalayacaksın. Ondan sonra sınavın ciddiyetini kavrayıp tüm hızınla ders çalışmaya başlayacaksın. Tek başına duzelebilirsin ama çok uzun sürer, o yüzden sana yardımcı olacak biri şart.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• once gecmisteki yasadigin olaydan siyrilmalisin ki gelecege bakasin kardesm Şu an geilsm cagndasin fiziksl olarak toparlanrsn

0|0
    0|0
  • Nedenini bilmeden nasıl yardımcı olabiliriz?

0|0
    0|0
  • Peki neden böyle dağıttın seni hangi olay sürükledi buna

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...