DAYANAMIYORUM.. Resmen yalnız kaldım okulda tek bir kiz var onun disinda kimse benimle konusmuyor dayanamiyorum artik?

Kendimden utaniyorum. Ben nasil bu duruma dustum diyorum hep kendi kendime. Bunu gururuma yediremiyorum bu yuzden surekli aglama krizlerine giriyorum. Okuldan sonra gunum once kendimi tutarak sonra da aglamaya baslayarak geciyor. Aglamami yatistiramiyorum. Onceden boyle degildim resmen haykira haykira agliyorum..
Cok kotuyum bana yardim edin lutfen..

1|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Vallaha benim de kafa dengim kimsem yok. Yalnız hissetmek çok kötü. Ben de napcami bilsem sölerim. Çoğu boş insan ama rahat ol.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence yalnızlıkta güzel insanlara kendini anlatamazsin en ufak hatanda seni bırakıp giderler sana tavsiyem arkadasinda olsa çok samimi olma

1|0
    0|0
    • 2ay

Haklisin birakip giderler ama yalnizliga alismak zor.. Ki ne zor..

• 2ay

Hayatta darbe yedikçe en yakınından o zaman anlıyorsun yalnızlığın kiymetini

Erkekler Ne Diyor 7

• Kendine özgüven depola
    Bir şeylerde başarılı olmak, özgüven sağlar
    ve birileriyle konuşma başlat
    Gerekirse saçma sapan bir konudan gir hiç önemli değil

vee sen bu tavsiyeye karşı düşüncen ne olursa olsun
    sorununu daha iyi anlayacağım şekilde
    bu tavsiyenin altına yorum yap
    bir zamanlar ben de böyleydim çünkü

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya benim davranislarim ve basarim iyi bu yuzden bana gicik oluyorlar ve daha cok kendileri gibi biri bulmak istiyorlar bence..
      Denedim herkesle konustum zamaninda degisik konulardan. Guzelce konusuldu hala bir konu acilsa guzel konusuruz. Ama konu yakin arkadas olmaya gelince herkes disladi beni birden bire gercekten anlamadim..

• 2ay

her şey öğrencilik başarıları veya işin değildir
      Kötü duruma düştüğün zaman derslerin veya işin seni o durumdan çıkarmaz.
      Samimi, güleryüz, -olursa, yapabilirsen- esprili ve girişkenlik...
      Bu 4 özellikle arkadaş edinmen kolay olur
      Arkadaş seçiminde seçici olman da önemli
      Eee tabiki de başarılarından vaz geçme
      Başarılarından dolayı seninle arkadaş olmak istemeyen kişi düşmanındır.

Sorunun bunlarla çözülmeyecek boyuttaysa yoruma karşılık yaz
      Yardımcı olmaya çalışırım
      Ben de benzer durumda kaldığım için bu tarz sorun yaşayanlara yardım etmeye çalışırım.

• 2ay

Ya ben asla girişken biri olamadim ama kimseye karsi kaba va davranmadim.. Basari bence de onemli degil ama onlar oyle dusunmuyorlar.
      Basarili oldugum icin benden cekindiler beni soguk buldular.. Ayrica sinifta gruplar kuruldu ve ben disarida kaldim. Denedim girmeyi ama dedigim gibi kendileri gibi olmadigim icin beni disladilar ve artik arkadas edinemem cok kotuyum yani

• Ben halen nedınini anlamadm mesela bnimde arkadasım cok ancak sevgılım çirkinim die uzun bir suredır yok yaklasık 4 yıldr ciddi bir ilişki istiyorum anlık isteseydm zatı olurdu bnim derdim bu peki seninki ne ortamlarda cok dobra falan konysup insanlarn kalbınımı kırdın ne bilim çok soğuk çok ruhsuz bırımısın hanı neden yalnızsn asıl sorn bu

0|0
    0|0
    • 2ay

Asıl sorun yani bana gore benim cok kendimden emin olmam ve hem basarimin hem de davranislarimin iyi olmasi.. Bu yuzden insanlar gicik oldular bana sanirim ki okullarda hep boyle olur.. Baska bir neden yok yani bence.

• 2ay

Hmmm bu bırazcık seye benzemiş bnde lisede son staj yaptıgım yerde dalan kimyada lise bitince kaldm dewam ettım sonra üni basladı bnde sabıt geceye gectm 11-7 sabhta okula gttım dırek işten cıkp aksmda anca 2 saat uyku vakdı kalıodu ve bu 2 yıl böyle gitti işte çevredekiler hep bni kendi çocuklarına karsı met edıp durunca bu kez sankı bı anda arkadaslarm bile bna düşman olur gbi oldu

• 2ay

Aynen buna benzer yani benimki de.. Zor yani durum

• kendini sev

1|0
    0|0
  • Sosyalleş

0|0
    0|0
  • Neden böyle oldu? Ciddi problemler yaşatma kendine sabır

0|0
    0|0
    • 2ay

Herkes gruplasma cabasi icinde ben de sinifta hep gozde biri oldum derslerim davranislarimla ee tabi onlar beni rakip gibi gorup gicik oldular ve biraz da ben bu gruplasmalara gec kaldim gibi oldu..
      Neden boyle anlamiyorum sinifimdakileri hic anlamiyorum. Ben boyle bir yer gormedim baska kimseden boyle manyak insanlar duymadim ya.

Iki grup var ikisinde de kardeşim ergen kizlar var hani tek dertleri baskalarinin orasini burasini elestirmek olan.. Ben de nu ikisine de girmek istemiyorum zaten ama bu sefer resmen ezik gibi kaldim kendi gururuma yediremiyorum bunu bir turlu..

• 2ay

Ne yapabilirim ki bir turlu kendime gelemiyorum

• 2ay

sana ne söylesem faydası olmaz çünki kendi kafanı ancak sen değiştirirsin..

• Daha sevecen ol

0|0
    0|0
  • Konuşalım yaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir psikoloğu ziyaret et.
    Samimiyetine güvendiğin bir sınıf arkadaşına ve öğretmenine neden kimsenin seninle konuşmadığını sor.

0|0
    0|0
    • 2ay

Nedenleri ben de biliyorum kim dersleri cok iyi ve kendinden cok emin birine gicik olmaz ki.. Bana gicik oluyorlar biliyorum. Ve bu durum duzelmez bunu da biliyorum
      Inan psikolog benim anlayabildiklerimi bile anlayamiyor..

• 2ay

Aptallar yüzünden kendini üzme. Başka ortamlarda arkadaş edin.

• bir sey mi yaptin ki konusmuyorlar yoksa hicbir sebp yokken mi konusmuyrsn

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayir sanirim benden cekiniyorlardi basta cunku cok kendimden emin ve iyiydim. Tabi o sirada arkadas gruplari kuruldu ve ben yalniz kaldim..

• 2ay

Attim ama olmuyor yani konusuyoruz ama bu kadar kimse yakin arkadas olarak yeni birilerini istemiyor..

• 2ay

basta oyle oluyr 1 ayda can cigr olursn sira arkadsnla aran nasıl

Yükleniyor...