Kendi milletimiz açken suriyelilere her şeyi veren bu devletin amacı ne?

suriyelilere her şey bedava arkadaşlar. kendi insanlarmız kaza geçiryor kalp krizi bişey oluyor hastaneye gitmiyorlar, gidemiyorlar ama özel hastaneler de dahil her şey suriyelilere bedava. devletin bunlara binlerce liralık yardım ettiği de bir gerçek. bu arada hepsi bu milletin 3 kuruşu ile yapılıyor. şu an suriyelilerin ülkede kurduğu iş yeri ve şirket sayısı türklerinkini bile aşmak üzere. daha liste o kadar uzun ki. ha bir de suriyelileri savunan sözde iyi insanlar, bu ülkenin insanları sokakta yatıyor sokakta. uçuk dökük evlerde yaşayan aileler, eğitim görmek için yeterli maddi durumu olmadığı için okulagidemeyen çocuklar,, bunlar varken sizin suriyelilere verdignz destek sizi cennete götürmeyecek.

Güncellemeler:
2ay inanılmazsınz. hepiniz suriyeli misinz nesiniz. kim aç diye soran, devleti savunanlr var. siz türk olamazsınz imkansız.
2ay herkese sen de Türksün diye diye kimleri koynumuzda yılan olarak beslemişsiz arkadaş

1|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• heheh :D :D

bu arapçı dinci hilafetçi partiye oy atmayacaktınız...

şu an türkçeyi atatürkün uydurduğunu bile söyleyen deliler var bu ülkede...
    ülke arap... avrupalılar haklıymış türkler türk olmayı içine sindiremiyor gerçekten...

BENİM NE DERDİM VARDI DA BU ÜLKEDE DOĞDUM! >:( :(

1|0
    0|0
    • 2ay

biz zamanında osmanlıdan kalan arapları defetseydk ülkeden bu hale gelmezdik. bunların hepsi arap kırıntısı. oy verenlerin yani

• 2ay

Türkler dedign insanlar araplaşmış insanlar. asıl Türkler başkadır. malesef türkiye türk sıfatını taşıyan ama geneli arap kırıntılarındna oluşan bir ülke. ama islamı defetmek lazı %50lik kesimle birlikte. o konuda haklısın

• 2ay

asıl türk falan hikaye...

bence arapları, kürtleri ve türkleri yeryüzünden temizlesek dünya rahatlar...

En İyi Kız Görüşü

• Peki bizim Türk Askerlerimizin onlarin topragi icin savasmalarina ne demeli? O suriyeli erkekler yan gelip yatarken neden bizim Askerlerimiz onlar icin savasiyor nerde ADALET !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Daha fazla oy kapısı kandan besleniyor

1|0
    0|0
  • Biz önemli değiliz bizlerden istediğini aldı zaten sıra onlardan oy toplamada ne desek boş

1|0
    0|0
  • kardşe birde şu açıdan bak madem okdr zor durumdayız okdr sengin türk var madem devlet kötü insanlar iyi insanlar yapsın sonra kötülesin devleti (not amacım devletin yaptığını savunmuyorum sadece başka bir bakış açısı )

0|0
    0|0
  • Kim aç..

0|0
    1|0
  • Vardir bir bildiği

0|0
    0|0
  • oy toplamak bir s*ikım olacagı yok

0|0
    0|0
  • yorumsuz :D