Sizce beni döverler mi😥😪😰😰😂?

Bayanlar baylar otobuste ayaktaydım. Kalabalıktı hepsi öğrenci. Teyzeyle amca bindi. Kimse yer vermedi bende kulaklıgımı çıkardım. Gençler teyzeye yer verin dedim. Bağırdım biraz. Erkekler vardı arkada üniden. Kalktılar zorla yer verdiler. Kulaklığımı takarken şey dediklerini duydum.
"Bunu dövecen teyzenin yer vereceği hale gelecek. "
İnene kadar beklediler pis pis baktılar. Sizce korkmalı mıyım? Dayak yer miyim? 😰😥😪😂 ama yine de eşşek gibi kalktılar ohh dayak yesem de pişman değilim. Bu gençler ne kadar edepsiz saygısızlar ya. Büyüklere saygı kalmamış.

1|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• Tek kelimeyle ayakta alkisliyorum, sen ve senin gibiler coğaldikca bazi insanlar! adam olur.. İnandigindan geri dönme...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin yer vermesi normal olması gereken bişe ama bir bayanın karşıdaki çok kötü durumda olmadıkça yer vermesi doğru değil. Çünkü taciz olayları çok artık ne yazıkki. Hele bide bazı teyzeler var tırnaklar ojeli altın gününden yeni çıkmış tepende durur bana yer ver diye bakar. Asıl onlara laf söylicen

1|0
    0|0
    • 2ay

Evet ama bugünkü durumda yer vermeleri gerekirdi

• 2ay

Yok canım haklısın o konuda

Erkekler Ne Diyor 19

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Hahah güleyim mi üzüleyim mi bilemedim ya

1|0
    0|0
  • İyi yapmışsın boşver o ergenleri :)

1|0
    0|0
  • Yok iyi yapmissin canim, hak etmisler senin öyle demen agir gelmiş. Onun üzerine boş laf yapmişlar boşver

1|0
    0|0
  • yok beee yemezsin rahat ol :D :D

1|0
    0|0
  • Çok iyi yapmışsın tebrik ettim 👏👏👏👏

Birşey yapamazlar

1|0
    0|0
  • Ben amcalara teyzelere yol verirdim zaten ama senide döverdim

1|1
    0|1
    • 2ay

Niye ben napmışım

• 2ay

@Adsızon sanırım sinirli anıma denk geldi alındım biraz

• 2ay

alınacak birsey yok alınma anlayisli olmaya calis, kilona gelince normal bende sana döverim filan dedinya ondan biraz sinirlnmistim kusura bakma tamam

• Korkma :D bisey yapamazlar

1|0
    0|0
    • 2ay

Kızlar bişi olursa 1 hafta siteye girmezsem gelin karabükte cesedimi arayın 😂😂 ahah şaka ya inşallah

• 2ay

Eve gidince. Iyiyim yaz merak etmiyelim. Olmadı ters bir durum olursa yarın akşam da biz onları döveriz. Sıkıntı yok. :D

• 2ay

Ahahha ooo eyvallah 😂😂😂

• Yok be ergen ergen onun için mi dövcekler

1|0
    0|0
  • iyi yapmissin dovenezker anlik sinirle demisler

1|0
    0|0
  • Dovsunler haklilar

1|0
    0|1
Yükleniyor...