Yalana tahammülünüz var mı?

Dürüstlüğün üst düzey olması gereken ilişkilerde zararsız da olsa size yalan söylenmesini hoşgörebilir misiniz?

Misal duygusal ilişki, ortaklık, yakın arkadaş/dost, gittiğiniz psikolog/doktor... gibi

Güncellemeler:
2ay Hoşgöremiyorsanız dürüstsünüz sevinin :)
2ay Hiç de hoşgören cevaplamadı hayret

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Benim tahammülüm yoktur. Bir ilişkide ne olursa olsun yalan varsa bir daha geri dönüşü olmaz.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bravo. Peki başkasına yalan söylediğini duyar görürsen de aynı şekilde mi? Yoksa senle olan ilişkisine mi bakarsın sadece

• 2ay

Başkasıyla olan yalanı onunla yalan söylediği kişiyi etkiler. Başkasına söyleyebilir ama bana söylememeli.

En İyi Erkek Görüşü

• Leninin militana öğütler kitabında ''Sorguda yalan söylemeyeceksin, yalan yalanı getirir ve çok yalan sonun da doğruya ulaşır ''der.. Yalan hayati sebep olduğu zaman belki sığınılacak bir mesele olsa da her zaman risklidir.. tabi kesin doğruları konuşmak cesaret ve öz güven isteyen bir durum.. Her halde kimse istemez yalan söylenmesini de yine de söylenir..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hadi beni kaybetmemek icin kucuk yalan soyler ama oyle aradan is cevirdimmi yol veririm

0|1
    0|0
    • 2ay

Anlıyorum. Peki başkasına yalan söylediğini duyar görürsen de aynı şekilde mi? Yoksa senle olan ilişkisine mi bakarsın sadece

• 2ay

Baskasina soylediğinde uyararirim biraz sogurum ama ayrilmam

• Yok.

0|1
    0|0
    • 2ay

Peki Onların başkasına yalan söylediğini duyar görürsen de aynı şekilde mi? Yoksa senle olan ilişkisine mi bakarsın sadece

• 2ay

Bir insan başkasına yalan söylerse zaten herkese karşı öyle demektir. Samimi olmam o insanla.

• hayr yalan soyleyendn hayir gelmz

0|0
    0|0
  • Hoşgöremem tahammülümde yok

0|0
    0|0
    • 2ay

En iyisi. Peki başkasına yalan söylediğini duyar görürsen de aynı şekilde mi? Yoksa senle olan ilişkisine mi bakarsın sadece

• 2ay

Evet aynı şekilde değişen hiçbirşey yok yalan yalandır

Erkekler Ne Diyor 2

• Hiç yok

0|1
    0|0
    • 2ay

Onların başkasına yalan söylediğini duyar görürsen de aynı şekilde mi? Yoksa senle olan ilişkisine mi bakarsın sadece

• 2ay

Söylediği yalana göre değişir. Karşındakinin yaşamına etkisi olacak bir yalansa orda karışır doğrusunu söylerim. Eğer ona bir zararı yoksa başbaşa kaldığımda tepki veririm

• Asla

0|0
    0|0
    • 2ay

Hep asla diyenler mi cevap verdi bu soruya :)
      Peki dürüst insan bulmakta zorlanmıyor musun?

• 2ay

Yoo durust buluyorum

Yükleniyor...