Öc mü almaya çalışıyor kuzenim?

daha önce kuzenime yaşattığım saçma sapan şeyleri şimdi o bana yaşatmaya başladı ben akıllandım geldim özür diledim 1 ay falan baya eskisi gibi aramız iyiydi son zamanlarda eskiden ona yaşattığım şeyleri bana yaşatmaya başladı benden 2 yaş küçük ve benimde ona yaşattığım 2 şeyler de 2 sene önce yapmıştım acaba öc mü alıyor yoksa oda benim gibi ergenlikten mi yapıyor onları?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• yasinizi bilmiyorum. Ama yaptigin haksizliklar ister istemez bilinc altina yerlesmis olabilir eger yaptiginin darkinda degilse. Yeterince o sorumluluga katlanip düzeltmeye calismadiysan, yani gönlünü almadiysan, o onun icinde kalmis olabilir - ister istemez. Sorunlarin gerektigi cözümleri bulamamisiniz. En iyisi konusmak, onunla konus, iki yanlis bir dogru etmez cünki. Farkinda mi, farkinda degilmi, icinde kaldigi seyler mi var, onlari zaten bir sekilde disariya atmadan vazgecmez. Bence tekrar konusun, saygili, sabirli, anlayisli, konusmadan hall olmaz, o bana simdi yapiyor bende ona gösteriririm düsünceler daha kötüye götürür, suclamalarin hic bir faydasi olmaz. Herkez söylesin, durum sorun duygular düsünceler nedir, ve onlarin cagresini aramak lazim, yapici olmak lazim, ikinizde birbirinize adim atarsaniz olur. Bunlar benim düsüncem, yasadiklarimdan böyle ögrendim.

0|0
    0|0
    • 2ay

kuzenim kız onunla tekrar barıştığımda çok kötü durumdaydı onu tekrar düzelttim ayağa kaldırdım 1 ay içinde onu çok mutlu ettim ama şimdi benim ona yaptığım şeyleri bana yapıyor ama ben ona onları yaparken depresyondaydım alım başımda değildi ona soruyorum zaten sana yaptıklarımı bana yapacakmısın affettin mi beni diye affettim yapmayacam diyor yavaş yavaş yapmaya başladı hatta o kadar çok benziyor ki 2 sene önce tam bu zamanlarda yapmıştım bende o salak hareketlerimi ona karşı

• 2ay

dedigin gibi olabilir iste, öyle mi yapiyorsun diye sormuyacaksin, sunu bunu yaptigini ve onun farkinda oldugunu söyliyeceksin aciktan, gercegi ozaman ögrenirsin. Inkar etmenin luzumu yok, hersey ortada ve sen zamaninda ne yaptigini biliyorsun, bunun ayni sekilde onun sana yaptiginin cok iyi farkinda oldugunu söyle bence.

• 2sindn de yapablr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hersey olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...