İsmi Melis olan kızlar bu soruya gelebilir mi :-) ?

Daha önce bu sitede konuştuğum, iyi bir şekilde arkadaşlık yaptığım, dertlerimizi paylaşıp edebiyat ve bilim konularında karşılıklı bilgilerimizi paylaştığımız ismi Melis olan bir kız vardı. Eğer tekrar hesap açtıysan ve sorumu görüyorsan soruma gelebilir misin? Gelirsen hem +1 puan hem de eig :-D

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim seni alan kız yaşadı umarım değerini bilirler😎

0|1
    0|0
    • 2ay

Aynen kardeşim kızların çoğu değerimi bilmiyor, hepsinin egoları tavan :-D Mesela bu kıza verdiğim değerden dolayı bu kızı bulmak için çaba harcıyorum, her kız için soru açıp bu siteye tekrar gelip gelmediğini sormam. Adam gibi bir kız gelse onu mutlu etmek için her türlü çabalayacağım da, kızların çoğu malesef iyi olan hiçbir erkeğin değerini bilemiyor :-) İnşallah kızlar seninde değerini bilirler kardeşim :-)

• 2ay

Amin kardeşim :-) İnşallah iyi olan tüm erkekler gönüllerine göre kız bulur :-)

• 2ay

Knki 😎😎😎 eyw..

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Şair burda edebiyat ve bilim konuşabilir, dert dinleyebilirim diyor

0|1
    0|0
    • 2ay

Sohbeti iyi olan kızlarla bu dediğini yapabilirim ama şimdilik böyle bir niyetim yok :-D Böyle bir niyetim olsaydı, Mekis gibi kızlarda az kullanılan bir ismi değil, Zeynep, Fatma veya Sinem gibi kızlarda çok kullanılan bir ismi tercih ederdim. Ben gerçekten bu kızı arıyorum

Yükleniyor...