Kızlar, Hiç evlilik yapmamış Kızlara soruyorum Boşanmış bir erkekle evlenirmiydiniz?

siz hiç evlilik yapmamış hiç düğün yüzü görmemiş biri olarak evleneceğiniz erkekde sizin gibi ilk evliliğini yapıyo olmasımı gerek yoksa boşanmış bir erkeklede evlenebilirmisiniz?

• evlenceğim insan benim gibi hiç evlilik yapmamış biri olmalı
    60% (6)
  • evlenceğim insan daha önce evlenmiş boşanmış olabilir ocuğu olmadığı sürece sorun yok evlenirim
    30% (3)
  • çocuğu olsada olmasada boşanmış bir erkekle evlenirim
    10% (1)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımBu anket erkek oylarına kapalı
Güncellemeler:
2ay yeni görüşleri alalım kızlar yüreğim sızlar..! derdime derman kızlar

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• Evlenmezdim

0|0
    0|0
    • 2ay

seviyorsan kalbini dinlemezmisin?

• 1ay

İstisnalar kaidei bozmaz

• 1ay

Benim çevrem o.. ya da namussuz erkeklerle kaynamiyor. Bizde evlilik bir kere olur olmasi gerektiği gibi olur. Evlilik yapmak değil doğru evlilik yapmak önemli. 23 yaşında evlenip 25 yaşında boşananlarla dolu ortalık ne oldu başları göğe mi erdi erken evlilik yapınca? Rezil oldular. Kaldı ki senin çevrende erken evlilik yapılıyor demek ki ama benim çevremde evlilik 30 dan sonra yapılıyor. Kimsenin de namussuzlara metres olduğunu görmedim hepsi de ilk evliliğini yaptı. Ve gayette mutlular evliliğin ne olduğunu idrak edecek yaşta evlendikleri için.

• Boşanmış bir erkekle evlenmem.

0|0
    0|0
    • 2ay

ailen izin vermez sanırım ondan diye dimi :) ?

• 2ay

Evet :)

• 2ay

ailen izin verse sen istermiydin boşanmış bir adamla evlenmek ya da eşi vefat etmiş bir erkekle evlenmek

Yükleniyor...