Evlendiğinizde maaşınızı kocanıza verir misiniz?

Çevremde bazı kadınlar maaş kartlarını direk kocalarına veriyor. Bunu doğru buluyor musunuz? Siz olsanız verir misiniz?
Evlendiğinizde maaşınızı kocanıza verir misiniz?#büyükyorumcu

Güncellemeler:
...
+++

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Olması gerekenin bu olduğunu düşünüyorum. Maaşlar bir kişinin tekelinde olmalı ki bu kişi de faturalarla ve giderlerle ilgilenen kişi yani baba olmalı😊
    Çünkü çalışan kadın ancak ev işlerini ve çocuklarını idare edebilir bir de giderlerle ilgilenemez.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evlendikten sonra eve giren paranın ortak para olması gerekir. Bu benim param bu senin paran durumu olursa o evlilik değil başka bişi

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Aramızda senin paran benim param olmaz ama maaş kartımda hep onda duramaz

0|2
    0|0
  • Senin paran benim param olmaz ama kartı direk kocaya vermek nedir ya? Feminist falan değilim yanlış anlaşılmasın ama kadınlar paraya sahip çıkamıyorlar mı? Veya neden kadın veriyor da erkek vermiyor? 😅 Böyle olmasına izin veren eş de Adam değildir zaten. Çalışan bir kadının hergün paraya ihtiyacı olacaktır, olmasa bile zor durumlar için olması gerekir. Küçük çocuk gibi hergün para mı dilenecek?

1|1
    0|0
  • Verebilirim senin paran benim param olmaz.

0|3
    0|0
  • kocama vermem ama evin giderleriyle ilgilenirim.

0|1
    0|0
  • O niye öyle oluyorki ortak hesapa gelse olmuyor mu

1|1
    0|0
    • Genelde kocalarına veriyorlar.

• Simdik eger Eşi haftalik bir yere Para koyuyorsa sorun degil ama para vermekte sorun cikariyorsa verilmesine gerek yok ortak hesap yapilir her ikisinin banka karti olur ve cekilir.

• No...

1|1
    0|0
  • Hayır vermem gitsin çalışsın yetişemediği yerde yardımcı olurum sonuçta ama o oturucak benim maaşımı alacak üstüne tabi tabi

1|1
    0|0
  • Nayırrrr

1|1
    0|0
  • Tabiki hayır, vermem. Kocama verib sonra ondan tekrar para isteyeceyime, kendime saklar gerekdikçe harcarım. Her sabah kocamdan para istememe de gerek kalmaz

0|1
    0|0
  • Tam tersi olmali. erkek kadina vermeli bence

0|1
    0|1
  • Ben kesinlikle vermem. Sonuçta o para benim güvencem ve ben çalışarak kazanmışım. Eşime güvenirdim ama maaşımı vermezdim.

1|1
    0|0
  • Isterse veririm ama Şu an vermiyorum sormuyorda 😁

1|1
    0|0
  • vermem. destek olmak ayrı eline maaşımı saymak ayrı...

1|1
    0|0
  • ortak hesap olur

0|1
    0|0
  • veririm ama onun maaşıyla da kredili ev alırız.

0|1
    1|0
  • vermeem

1|1
    0|0
  • Paranin hic bir onemi yok

0|2
    1|0
  • İhtiyacı olunca belki (umarım ihtiyacı olmaz😃)

0|1
    0|0
  • Vermem😀

0|1
    0|0
  • Hayır. Tam tersi kocam bana vermeli.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 5

• yorumlara bakınca kadınların hayatında paranın öenmini bir kez daha görüyoruz saolun bayanlar bizi yanıltmadınız :D... bir kişi demiş ihtiyacı olduğunda veririrm aramızda paranın lafı olmaz diye :D

0|1
    0|0
  • Ortak hesap olması gerekir

0|1
    0|0
  • çevrendeki kadınlardan bir tane ayarlasana :)

1|1
    0|0
  • ben tam tersi karıma veririm agzına sıcıyorum cunku paranın o çevirsin.

2|0
    0|0
  • benim çevremde erkekler veriyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...