Tacize uğradım? Ne yapacağım ben?

Arkadaslar devlet okulunda okuyorum. Devlet okullarını bilen bilir zaten. Çoğu eğitimsiz. Ailesi eğitimsiz yobaz. Benim ailem medeni. O okula layık degilim. Şu an cidden cok sinirliyim. Surekli siddet zorbalık var. Girdiğim ortamda dikkat ceken birisiyim. Yani sebepsizce herkes benimle uğraşır. Dalga geçilecek yönüm yok. Hepsinden daha iyiyim , ustunum ve ustelik kimseye zararım yok. Bugun koridordaydım. Birden iki erkek üstüme yürümeye başladı laf atıllar. İttim ve hakaret ettim. Diger tenefüs kalcama tekme attı. O an göremedim umursamadm gittim. Psikolojim iyi degil zaten kötüyüm bu ara. Çok kötüyüm. Bütün kötülükler beni buluyor zaten. Hepsi igrencc piss insanlar. Şubesini sınıfını bilmiyorum. Şikayet etsem bulunmayacak. Tenefüse çıkamıyorum. Herseyi kafama takıyorum. Okul değiştiremem babam zaten benim icin çalışıyor parasını harcamasını istemiyorum adam 63 yaşında benim için çalışıyor. Ne yapmalıyım? Ne yapacağım? Düşünceleriniz neler?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Şereften yoksun ilkel ve beyinsiz it yavrulari. Onların anladiği dil sadece şiddet ve sayidir seni tek gordukleri zaman cesaret gelir it surulerine etrafinda insanlarla gezdiginde sessizlesirler. Senin gibi medeni yetismis sağlam kisiler yok mu arkadalsik yapabilecrgin?

0|0
    0|0
    • 2ay

Devletin okulunda medeni bir insan bulunurmu ki?

• 2ay

Eğer Diyarbakır daki bir devlet okulundaysan bulamazsin tabi. Ama sahsen biz İzmir çevresindeydik ve öyle sorunlu kisilerin sayisi cok değildi cevredeki okullarda oyleydi. Ama bazi mahallelerdekiler pislik yuvasiydi yani demeye calisiyorum ki bu okulun konumuna gore degisir devlet veya koleje gore degil

• Takma kafaya okul değiştir.

0|0
    0|0
    • 2ay

Okul değiştiremem dedim

Kızlar Ne Diyor 1

• Kullandığın dile bakınca troll olduğunu bağırdığının farkında değil misin? 😄 Mesela; "Çoğu eğitimsiz, benim ailem medeni" bir insan karikatürize etmediği bir durum için böyle bir cümle kullanmaz 😄 Aynı şekilde "hepsinden daha iyiyim, üstünüm" gibi... Şair burada karikatürize edilmiş klasik bir "laikçi" ailenin kızı imajı çizmeye çalışmış ama gerçek olmadığın çok belli oluyor. Sana troll puanım 4/10 başarılarının devamını diliyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Doguruyu konuşuyorum. Troll degilim. S*ktir git

• 2ay

Piki 😊

• 2ay

Evet laikçi blr ailenin kızıyım. Ustunum dememin sebebi bu duruma sinirlenmek ve onların aşağılık olması. Troll degilim. Öyle düşünüyorsan yanılıyorsun ve ciddiye alma o zaman defol git bir hayrın dokunmayacaksa

Yükleniyor...