Daha önce taciz edildiniz mi😞😠?

Daha bugün yaşadım. O 2 kişinin ne yaptığına anlam veremedim... üstüme atlayacak resmen. İtip hakaret etmiştim. Daha sonra kalçama tekme atmıştı arkamdan. Acık giyinen biriside degilim. Harbi eve geldigimde sinirlendim bir bulsam öldüreceğim. ve bu başlığı açma geregi duydum bu sebepten. Şu sozlu tacizlere, siddete, tacize uğramışlıgım çok. Sizde yaşadınız mı? Erkekleride taciz ediyorlar :D hadi anlatın bakalım yaşadınız mı taciz durumu?
#UlkemdeMalİstemiyorumBro

0|0
18|40

En İyi Erkek Görüşü

• 60 yaş üstü adam denizde beni ellemiş o an kadınları anladımda abi benim gibi bir hanzoyu adam elliyorsa daha ne diyim

1|0
    0|0
    • 2ay

😂😂😂

• 2ay

Koptum buna 😄😄😂 ama tabi kötü olmus :)

• 2ay

İste buda böyle bir anım tacizden ve ona benzer şeylerden köküne kadar nefret ediyorum ama bu olaydan sonra insan dışı bir varlığa bile taciz ederler

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsam hayırdır gardaş ne ayaksın derdim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Ya her erkeğe oluyor mu bilmiyorum ama yolda çok kız bana laf atıyor. Eve yürüyorum veya bir yere yetişicem laf atıldığı çok oluyor. Hani zayıf biriyim ama güzel giyinirim, giyimime çok önem veririm. Neden laf atıyorlar çözebilmiş değilim😄 Arkadaşlara sordum hiç yaşamamış böyle durumlar

1|0
    0|0
    • 2ay

Rüyaların tersi çıkar kanki

• 2ay

@FKaccount ahaha valla bak yaşadığım yerde de tanınıyorum gerçi burada hiç yoktum giyimimle var oldum gibi bişey 😄

• Sözlü olarak uğradım. Sıkıntı değil aslında Benim için ama konuşan kız değil gay dı a q şansımı skeyim

2|1
    0|0
  • Evet üniversitede öğrenciyken 😄
    Konserde tacize uğradım.😒

1|0
    0|0
  • Vallahi ya toplu taşımaya binemiyorum kadınlar bir yandan kızlar bir yandan

1|0
    0|0
  • fiziksel taciz kucukken

1|0
    0|0
  • Sadece bikere bir travestiden laf yemisligim var

1|0
    0|0
  • Dün pendik-kadıköy arabasındaydım dışarıyı seyrediyorum birisinin eli G@tümü okşadı arkamı dönmemle elini çekmesi bir oldu sonra sanki ellememiş gibi para uzatır mısın dedi. Vurmamak için zor tuttum kendimi çünkü o kalabalıkta kimse beni dinlemezdi

1|0
    0|0
  • Evet.. Laf atıp sıkıştırdılar metroda.

1|0
    0|0
  • bende = ) #UlkemdeMalİstemiyorumBro da taciz e ugramadım =D

1|0
    0|0
  • Daha bugün oldu tabi sözlü :D

1|0
    0|0
  • Lisede ara sokaktan eve giderken şu mahalle kızları lafla etmişti baya utanmıştım :D

1|0
    0|0
  • Metrobüste kız taciz etti :D

1|0
    0|0
  • Ben erkeğim ben nile kız tarafından taciz edildim sen düşün

1|0
    0|0
  • ahahha yıllar önce bir kere yılbaşında gece club ne girerken (redroom) birisi kalçamı ellemişti, döndüm baktım asyalı bir kız ama fena degildi ses çıkarmadım :D

1|0
    0|0
  • Yaşadım 😒 Tramvayda çok taciz ediyolar ülkenin durumu çok kötü

2|0
    0|0
  • Taciz edilmedim taciz etmedim. Nedense uğraşma gereği bulmuyorum

1|0
    0|0
  • sözlü taciz

1|0
    0|0
  • evet edildim :) bugün arkamda bir kız vardı ondan

1|0
    0|0
  • Çok defa beni turist sanan türk kadınları tarafından sözlü taciz edildim.

1|0
    0|0
  • lgbt yürüyüşünde tünelde götümü elledi

1|0
    0|0
  • geçmiş olsun kardeş

1|0
    0|0
  • Ülke hayvan ağılına döndü

1|0
    0|0
  • kız o sen miydin :D maşallah kaza yerindemiş :D

1|0
    0|0
  • Yaşamadım yaşatmadım..

1|0
    0|0
  • Sozlu ve elleme olarak taciz edildim erkekte olsan insanin acayip zoruna gidiyor.. Kadinin abazasi pis olur.

0|0
    0|0
  • Mersin de tatile gittiğimiz zaman kuzenimle gezerken bir kaç kız bize laf attı sonrasında gece onlarla köpük partisine gittik 🙈🙈🙈😂😂

0|0
    0|0
  • Evet yaşadım bu durumu, düğünde 2 tane kız geldi istek parça dediler bende çaldım düğün bittikten sonra az kala tecavüz ediyolardı bana... :D joy joy

0|0
    0|0
  • Evet kizin biri otobuste surtundu az daha surtunseydi sigarami yakacaktim ya :/

0|0
    0|0
  • Beni de ellediler

0|0
    0|0
  • Maalesef uğruyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

• Bende yaşadım bir kaç kez yolda çevirip istediğin yere bırakalım yavrum falan demişlerdi bende terslemiştim öyle dizilerdeki gibi kimse gelip adamları da dövmedi yani dolmuşa binmiştim bende hemen takip etmişlerdi baya korkmuştum dolmuştan inince koşa koşa bime girmiştim 15 dakika falan durdum bimden cıkıcaktım hala orda bekliyorlardı şerefsizler sonra gittiler

1|0
    0|0
  • Benimde pesime biri takilip evimin dış kapisina kadar gelmsti. Ben anlamadim tabi binaya girecek sandim. Cebinden telefon numarasi ve ismi yazan kagit uzatti bana. Bem kagidi yirtip yüzüne atmıştım. Sonra binaya girmeye calisirken kapiyi kapatmama engel oluyordu ki kapattim kapiyi. Cok korkmustum

1|0
    0|0
  • ben metrobüs otobüs falan asla kullanmam bu yüzden fiziksel taciz yaşamadım ama sözlü olanlar oldu mesela en son aklıma gelen yolda montumu giymeye çalısıyodum sırt çantamı yere koydum yanımdan geçerken saIağın biri ben ısıtırım seni dedi bende montumu giymekle uğraşmadım direk kapşonu kafama geçirdim kolları bıraktım çantamı aldım yoluma devam ettim bir süre sonra giydim

1|0
    0|0
  • Maalesef...

2|0
    0|0
  • Allah uzak etsin..

1|2
    0|0
  • Edildim ama sessiz kalmadım hiç birinde

2|1
    0|0
  • Sözlüye ugradım aynen de karşılık verdim

1|0
    0|0
  • yok olmadı çok şükür

1|1
    0|0
  • evet 16 yaşımda falan bir adam arkamdan yaklaşmıştı arkadaşımla yürüyordum ki açıkta giyinmemiştim elledi bildiğin arkamı korkuyla bir döndüm adam telefonla konusuyr çok güzelsin deyip gitmişti. Küçüktüm hayatımın sokunu yasamıstım o an

1|0
    0|0
  • Metrobüse bindim öğrenciyken. Orta yaşlı bir bayan kolumdan tutup hızlıca kendine çekti beni. Dona kaldım bir an. Sonra şu pisliği atın aşağıya dedi adamın birine. Etrafıma bakındım. Adam demeye dilim varmıyor herifin biri pascal nouma gibi hareket yapıyodu. Allahtan dokunamadı bana ama kızın birini taciz etmiş. Bir güzel tartaklayıp indirdiler aşağı. Kız bağırarak vurmaya çalışıyodu.

0|0
    0|0
  • Evet. Saldırmak isteyen oldu 😒

1|0
    0|0
  • Evet edildim

1|0
    0|0
  • Çok ,,,

0|0
    0|0
  • Edildim serefsiz adam

0|0
    0|0
  • Tecavüzden donmuslugum var. Hemde 2 yaşında.

1|0
    0|0
  • daha 8 yasndaykn asansorde serefsz hizmetli kalcama dokundu 3 kz dusun 8 yasnda kucuk kiz ya Allah belasini versn

2|0
    0|0
  • Yasamadim tatlim benim gibi burusuk kariyi kim taciz etsin 😃

1|2
    0|0
Yükleniyor...