Sevmekten çok umutsuzum?

İnsanlar duygularını kaybetmiş
Paraya mevkiye tapar olmuşlar
Sadece bu değil herkes öyle yapmacık ki
18 yaşındayım şu ana kadar sevgilim olmadı ama ilişkileri gördükçe herşeyden iğreniyorum. Bazen hatta her zaman tek istediğim alıp sadece küçük de olsa bir evimin olması kalabalıktan uzak bir köyde vs yaşamak. İnsanlar çok yoruyor beni. Sizce doğru mu söylediklerim? Sizin de başınızı alıp gitmek gelmiyor mu bazen içinizden?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kim öldürdüyse o duygularını beter olsunlar:)
    Sevmek, sevilmek müthiş birşey
    Daha yaşın çok küçük, güzel bir gelecek seni bekliyor
    Doğru karalar verirsen, hayat o kadar zevkli ki
    O kadar heyecan verici ve o kadar güzel ki :) Buna inanamayacaksın :)

1|0
    0|0
    • 2ay

Keşke...
      İçinde bişeyler öldü mü tekrar canlanmıyor malesef... Keşke birazcık aptal olsaydım da bazı seyleri anlamasaydım. Keske gozum kor olsaydı da askı bir kez olsun tadabilseydim. Henuz erken biliyorum ama bunu hem gecms hem gelecek icin soyluyorum.

• 2ay

Hayat çok kısa :) Mükemmeli asla arama...
      Elbet insanlar olacak hayatında, göreceksin, herkeste bir hata bir yanlış var..
      Ama birini seveceksin, öyle ki kar yağarken bile için yanacak...
      Her nefesi onun için alıyor gibi hissececeksin...
      Geçmişi ardında bırak... Geçmiş insanın tasmasıdır, hep geriye çeker...
      Aç kendini yeniliklere... Sevmekten korkma... Hatalarla sev...

Erkekler Ne Diyor 9

• mutluluk , bir eli tutan başka bir eldir.. içineki huzur ve ona kattığın özel birisi olmalı tabi bu.. sevdiğin insanı alıp uzaklara hiç kimseni olmadığı sadece birbirinin düşündüğü gördüğü bir yer.. evet bunu bende istiyorum.. ama adımlarını bana katacak , aynı yöne bakıp aynı şeyleri düşünen birinin olmaması... işte insanı umutsuzlandıran bu...

1|0
    0|0
    • 2ay

Aynen
      Aslında bulunması en dogal ve kolay olması gereken sey ama bu donemde cok nadir hatta belki hic yok

• 2ay

sevmek sadece, ağızdan çıkan bir sihirli söz değil, içine sevgide katman gerek , onu sürdürmek sevdiğin insanla onu ileriye taşıyabildiğinde o hayatında kalıcı olur , birine gerçek manada ait olduğunu hissettiginde mutluda olur insan... geçici gibi davrananlar ve ciddiyetli olmayanlara hiç bir şey emanet edilmez bu hayatta...

• Maalesef yaşadığımız dönemde her şey çıkarlar üzerine kurulu. Gerçekten seven insanlara pek sık rastlanmıyor, paran varsa en yakışıklı-güzel sensin insanlara göre.

1|0
    0|0
    • 2ay

Aynen.. Cok uzucu bir durum. Hayatımın her anından calındıgını hissediorum

• 2ay

Bir de yapmacıklar çıktı başımıza, soyadını erkek arkadaşının soyadı yapıp 2 ay sonra ayrılmalar mı dersin, yoksa ikisinin adına instagram hesapları açmalar mı bakalım daha neler türeyecek...

• bende öyleym

1|0
    0|0
  • Öyle güzel yazmışsın ki dönüp dönüp tekrar okudum. Bravo

1|0
    0|0
  • Aynen öyle...

1|0
    0|0
  • Şu an o moddayım zaten

1|0
    0|0
  • daha ufaksın ama

0|0
    0|0
  • bence sevmemek daha ıyı

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• bunun için aşık olman lazım ki yaşın küçük zaten takılma bunlara bende senin gibiydim bir ara ama insan istiyor belirli zamandan sonra

0|0
    0|0
  • Sevince üzüyolar. Sevme.

1|0
    0|0
Yükleniyor...