Erkekler, Ben bişey yapmayı düşünüyorum ama doğrumu siz söyleyin?

Burda bir çocuk var biliyorum saçma ama hoşlantı filan değil. Anlamadım ama merak yani ama öyle sıradan bir merak değil bu. Toplasan bir kaç kere konuşmuşuzdur burdan. Şimdi ben bu çocuğu görmek istiyorum yakından yaparımda acaba yanlışmı? Şimdi istesem bulurum giderim. Ama bir andan da saçmalıyomuşum gibime geliyo. Çocuğun konuşması filan bir acayip çok dikkatimi çekti çok merak ediyorum. Size yapılsa?

0|1
10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• yzı tura at kanka😂

1|0
    0|0
  • Konuş bence

1|0
    0|0
  • başlangiç işte = )

1|0
    0|0
  • Git tanış sonra vedalaş hoşna giderse konusmaya devam edersiniz gitmezse eyvallah bro :D

1|0
    0|0
  • sakin

1|0
    0|0
  • Kimsenin hayatina kimse karisamaz ama ben olsam yapmam

1|0
    0|0
  • Çokuk derken? Sübyancı mısın sen. (Şu kelimenizi bir sevemedim gitti) kafana göre takıl bence.

0|0
    0|0
    • 2ay

Allahımm erkek, herif her neyse kabamı olalım yani ne olalım?

• 2ay

Sizce varsa niye sübyancı falan saçma sapan konuşuyosun ya? Bak sevmem o lafları deme bidaha lütfen.

• 2ay

Fikir ayrılığı yaşıyoruz. o nedenle iyi günler. çocuklarla mutlu mesut yaşa sen. hadi byy.

• Ezgi güzel kızsın git konuş şansın var

0|0
    0|1
    • 2ay

Sağol :) Bakalım ya. Cesaret istiyo biraz

• 2ay

Ya aslında şunu merak ediyorum. Burda nazik kibar saygılı. Ben doğru olup olmadığını merak ediyorum. Çok içten konuşuyo gibi geldi bana ve baya dikkatimi çekti. merak ediyorum normaldede böylemi diye.

• 2ay

Eminim öyledir , duyguların , tavırların kaleme dökülüşüde aynıdır, çünkü burda çok kaba saba konuşan insanlarda var, ki burada kaleme dökerken bu kadar özen gösteriyo , senin bunu farketmene yol açıyorsa eminim öyledir

• dogru bence yap

0|0
    0|0
    • 2ay

Nası yani? Saçma filan dersiniz diye tahmn etmiştm :D Saçma olmazmı yani kızım ya hani bide biraz şey olmaz mı

Yükleniyor...