Otobusteki yasli kadinin tavri?

saygisiz biri degilim asla ama derse gitcektik arkadasimla otobusu denk getirmeye calistim uzaktan geliyordu. arkadasim otobuste gorud beni yanida bostu oturdum bak kolaymis gemen geldi falan derken daldik konusmyluya yasli bir kadin onunuze gelmis bir baska adamda beni durttu kltuttu kolumdan kaldirdi beni zorla noluyo bile diyemedim sonra utandim tabi tezil ettiler beni ama kadinin orda oldugunnun farkina bile degildim bir an icim sizladi hic bisey demedim susup kalkmistim kadin da o adama tesekkur etti ayy siz bise demesiniz kalkmicakti dedi hayr yani yaslida dediysem eli ayagi tutuyordu biran kalkmadim diye uyanmistim icim sizlamisti ama kadon o lafi dedikten sonra rezil etti beni cok uzuldum sonra yuzume bile bakmadan sert tavir seriledi oturdugu yerde sizce ben saygisuzlikmi ettim o kadin hakliimi bu yaptigi davranista

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• dürtmek dokunmak kolundan tutmak vs bunlar taciz değilse ne
    boş bir anına denk gelmiş tepkisiz kalmışsın kesinlikle ikisinin de yaptığı terbiyesizlik, geçmiş olsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimse yer vermek zorunda degil bu jesttir iyi niyettir kimse kimseyi zorla kaldiramaz boyle bir sacmalik yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kolundan tutup kaldıran adamcığa diyemedin mi "dilin yok mu konuşamıyor musun diye" asıl öküzlüğü o yapmış.

0|0
    0|0
    • 2ay

bagirdi bana madem cok dusunuyordu o kadinin oturmasini nezaketen o kaksaydi terbiyesiz

• 2ay

Bunu orada söyleyecektin işte.

• herif adamlık yaptığını sanmış sana dokunma gibi bir hakkı yok bunu yapamaz. kadinda kibirlinin tekiymiş boşver sen kendini üzme bence

0|0
    0|0
  • Lafi yapistiracaktin.

0|0
    0|0
  • O seni kolundan tutan it herifin ağzı yok mu adam gibi uyarsa

0|0
    0|0
  • Talihsiz bir olay yaşamişsin ama adamin sana dokunmaya hakki yok ben olsam adami oraya gömerdim

0|0
    0|0
  • O kadın hayvanlık yapmış. Senin suçun yok

0|0
    0|0
  • menepoz teyzeye denk gelmişsin :D

0|0
    0|0
  • Cevabını verseydin sen de ne susuyorsun. O kadında daha konuşuyorsa ona da ağzının payını verseydin. Ayakta gitsin hadi işine.

0|0
    0|0
  • umursamamak gerek bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yer vermek zorunda degilsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...