Ehliyet nasil kolayca birinci seferde alinir? Cok kötüyüm ya?

Ehliyet nasil kolayca birinci seferde alinir? Cok kötüyüm ya?

0|1
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• ben aldimm bugunn geldii sana verilen kitaba çalış çıkmış sorular boş ver direksiyon sınavina antiramanlii gir çok araba sur heyecan yapma yeter

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sakin olacan stres yapmican. kkurs disinda birkac ozel ders daha al. ama su panik hallerinden vazgecmelisin

0|0
    0|0
    • aliyorum zaten özel ders ama cok hata yapiyorum

• Hata yapiyorsan heyecandan yapiyorsun. simdi bide zorlasmis sinavlar.5 sene once almistim ben ehliyetimi. ama sanki 40 yillik sofor gibi rahat oturdum direksyona. o zaman hata yapmazsin iste. sen hata yapmicam diye kendini kosullandiriyorsun ondan daha cok hata yapiyorsun

• valla hic heyecan yok :/

Erkekler Ne Diyor 14

• Gel öğreteyim ben sana beyaaa... Benden bile iyi kullanırsın.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar ehliyet almak eskisi gibi kolay değil zorlaştırıldı ben bile önceki yıllar almasaydım belki de geçemeyebilirdim ya da çift dikiş giderdim 😆

0|0
    0|0
  • 2010 da aldım kafam rahat kursda derslere bile girmedim tek motor çalıştım kitaptan okudum okadar ilk yardım ve trafik bilgimi kendi mantığımla cevapladım geçtim şimdiki sistemi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • ders almalısın sakin olmalısın

0|0
    0|0
  • Tek seferde alamayanları anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • sakin olarak :D

0|0
    0|0
  • Ben daha yeni aldım be konuda yardımcı olayım

0|0
    0|0
  • heyecan yapma sadece. benim sol ayağım titrerdi heyecandan alışınca geçti.

0|0
    0|0
  • insan gibi kullanırsan veriyorlar tek seferde :D

0|0
    0|0
  • BN bir seferde aldim

0|0
    0|0
  • neden kötüsün

0|0
    0|0
  • sakin ol soruyu oku okumuş gibi yapma direksiyonda ise sakin ol gecip gecmemek senden değerli değil

0|0
    0|0
    • pc seyini yaptim sadece direksiyon kaldi

• sakin ol sakin olursan yaparsın dış etkenden etkilenme araba kullanırken kalanlar dış etkenden kalıyor hep

• sinir oluyorum ya

• kdv dahil 1.657 tl direkt expertten:)

0|0
    0|0
  • stres yapma alırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben tek seferde sınavlarıda direksiyonu da verdim ama özel dersi biraz fazla alman şart ben kendi kendime gelistirdim ders almadim imkanin ve araban varsa sende calıs etkisi büyük

0|0
    0|0
Yükleniyor...