Hayattan soğudum, kendimden nefret ediyorum?

Hic bu kadar güçsüz, ozguvensiz olduğumu bilmiyodum. Üniversite ye yeni başladım, yurtta kalıyorum. Çok çekingenim insanlarla konusamiyorum hep uzaklaşıyorum. Yurttaki kızlarla bile konusamiyorum beni dislarlar gibi geliyo. Okula gittim derse ama hiç arkadaş edinemedm. Kızlar boya küpü batmış burunları cok havada. Zaten kendi arkadaşı var herkesin ben onlarla arkadaş olamiyorum. Erkeklerde aynı öyle burunları havada. Hiç arkadaşım yok. Çok utangacim. Sesim bile çıkmıyo. Napicam ben ağlıyorum sırf bu yüzden surekli. Kimse de benim yanıma yaklasmiyo. Kac gundur tek başıma oturuyorum. Yardım edin lütfen , kurtulmak istiyorum bundan. Güzelde değilim ustelik. Kendime hiç guvenemiyorum

1|1
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• Güzelliği bir kenara bırak bk fotodakide bnim bnde çok çirkinim yani bütün kızlar öyle dio on numara bir kalbın var azda tıpın olsaydı seni kimseye bırakmazdm ama bu şekılde gözüm dısarda kalır dıen bile çıktı ılk tanısmada bnde cekıngenmdır ama bir konuşmaya basladmmı mutlaka güldürürüm eglendırırm ilk adımı atarken uzun bir sure acaba ters tepermi acaba bana çok soğuk davranırmı die düşünürüm bu yıllardır böyle ama hiç arkadasım yoksa karsımdaki kız ya da erkek en azından kendı sevdiğim bir konuyla ılgılı herkes bir arada sohbet ederken ortaya bı laf atarım futboldan arabadan ne bilim doğadan müzikten falan mutlaka biri duyar ve bişeler der sonra bir anda ortamın içinde bulurum kendimi bunu bir dene teke tek çok çekinebilirsin ama lafı ortaya atınca e bir zahmet 5-6 kişiden biride bişe desin demi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de senin gibi bir insandim. Kendimi degistirmeye calistim ama basaramadim. Ben de kendimi bu halimle sevmeye karar verdim. Su an arkadasim olsun istemiyorum, iyice kabuguma cekildim, surekli mutsuzum. Bence psikologa git sana yardimci olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• İnsanlar hakkında düşünmeyi bırak, burunları havada olmasabile bu düşüncelerle öyleymiş gibi davranırsın senden uzaklaşırlar. Düşünmeyi bırak ve arkadaş olmaya çalış ama üniversite arkadaşlıklarına tabii ki fazla güvenme. Sırlarını açıklarken 6 kere düşün

1|0
    0|0
  • Universitrye gidiyorsun ve hala ozguvenim yok diyorsun. Birskin bunlari universiteye gidemeyenler soylesin. Selamlasin selamlasmak gulumsemek kalpleri yumusatir ve muhabbeti artirir.

1|0
    0|0
  • Güzel olmak zorunda değilsin ki? Ayrıca arkadaşa da ihtiyacın yok hedeflerin yanında hedeflerine odaklan yalnızlık bir lütufdur bunu kullan. Kazanmaya başladığında onlar sana gelir zaten oda komik oluyor.

1|0
    0|0
  • sen yüreğindeki yaşama sevincini sevmeli sin ve unutma ağaçların dalları çok yüksektedir demi ve yüksek dallarda ki yapraklarda bir gün zamanı gelince düşer. ama ağır başlı kendini bilen insanlar hep aynı tarzda aynı ayarda hayatı yaşarlar aldırma arkadaşım

1|0
    0|0
  • Yaw git söyle arkadaş olabililirmiyim diye :D yok olamayız derse olmasın bşver öyle kendince takıl nolucak ölücenmi :) sanki arkadaşşız hayat olmuyor :)

1|0
    0|0
  • başlangıçta herkes öyledir

1|0
    0|0
  • İlk önce kendini tanı nelerde başarılısın ve başarılı olduğun konuda kulüplere git ve orda başarının sana getirdiği ödüllerden birtanesi arkadaş edinmektir. o bir çözüm yoluyken başka bir çözüm yolu da spor faaliyetleridir takım oyunlarına dahil olmaktır başka bir yolu yemekhane sırası ve aynı masada oturdukların imkan fazla yeterki kendin ne istediğini bil 👍🏽😉

1|0
    0|0
  • hepsini dov ozaman

1|0
    0|0
  • Bence rahat ol yapmak istediklerini yap hic yapsam nolur yapmasam nolur deme girişken ol inan bana cok mutlu olursun

1|0
    0|0
    • 2ay

Girişken nasıl olucm basaramiyorum yaa bir yapabilsem:((

• olumsuzolma

1|0
    0|0
  • Biraz sakin olmaya ihtiyacın var kardeşim bir derşn nefes al önce

1|0
    0|0
  • bu durumdan kurtulman lazım böyle olmaz git konuş yemezler seni korkma

1|0
    0|0
    • 2ay

Kendime guvenemiyorum, yapamiyorum

• 2ay

Hayır bak o zamanlardan beri birilerinin yanında hep o konuşmaz, o yemez diye diye büyüdüm. Sonrada niye konuşmuyon milletin yanında diye azarliyolardi.

• 2ay

bundan sonrasını kendin seç ve öyle yaşa

• özgüven depolaman lazım onun içinde yeni bir hayat onun içinde önce kendini inandırmalısın

1|0
    0|0
  • Bende.

1|0
    0|0
  • kendinden nefret etmelisin,

0|0
    2|0
  • Kıyamam sana ya aynı benim okul hayatımda böyleydi, kendi koseme çekilip agladigim çok zaman oldu kimseyle samimi arkadaş olamadım sessiz utangaç mutsuz biriydim

1|0
    0|0
    • 2ay

Sonra noldu? Napicam ben.

• 2ay

Baş ağrısı yok ama aşırı derecede halsizlik var

• 2ay

Halsizlik de vardı aşırı derecede ruh gibiydim uyuşukluk vardı ilaçlar etki etmeye başladı sana da tavsiye ederim. Böyle düşünceler le bir yere varamazsin. Ben çok pişman oldum keşke lisede gitseydim diye.
      Hiç vakit kaybetme derim

• bu kadar olumsuz bakmamalısın hayata

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kendini bu duruma sokan sensin canım biraz olumlu düşünmeye çalış insanların arasına girmeye çalış bu şekil olursan tabiki hayattan soğursun kendine yapma bunu :)

1|0
    0|0
  • Arkadaş herşey değil ama utangaçlığını yenmelisin

1|0
    0|0
  • Sıkı bir dost olmasada arkadaşlarla tanışmaya çalış kendine güven en önemlisi bu aynı sorunları bende yasadim

1|0
    0|0
  • Gereksiz sorun ediyorsun güzel olmana gerek yok bu arkadaş edinmene engel değil insanlarla sen konuş onların senle konuşmasını bekleme.

1|0
    0|0
  • Sende zekanın ortaya koy bak peşinde olur hepsi

1|0
    0|0
  • Ben de senin gibiyim. İnsanlarla aram pek iyi değil ama eğer kendini küçümsersen onlara burnu havada demen normal

1|0
    0|0
  • Kendini sevmek zorundasın. Sev kendini, kabullen. Hiçbir şey senden değerli değil.

1|0
    0|0
  • Rahat olmaya çalış tatlım

1|0
    0|0
  • Güzel giyin makyaj yap aynada kendine ben güzelim de onlardan neyin eksik?

1|0
    0|0
    • 2ay

Ama ne kadar makyaj yapsamda güzel olamiyorum ki

• 2ay

Olursun neden. olmayasın ki

Yükleniyor...