Yaşam koçu nedir, ne iş yaparlar?

Yaşam koçu nedir, ne iş yaparlar? Bana olmasa da olur gibi geliyor, popüler kültürün getirdiği gereksiz para tuzağı bir meslek gibi yanılıyor muyum yoksa?

1|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 17

• Valla hayatı o kadar anlıyoda milletle niye uğraşıyo
    Ben şahsen donanımlı olsam kimsenin koçu olmam kendi koçum oluruö

0|1
    0|0
  • bence keriz avlıyorlar.

0|1
    0|0
  • Fazladan paran varsa paylaşacağın kişidir

0|0
    0|0
  • Alakasi yok hayatimda hangi noktaya gelirsem geleyim bir kismini zamaninda tanidigim yasam kocu abime diger kisminida okudugum ve okuyacagim kitaplara borcluyum.
    Uzerimde cok buyuk bir etkisi var inkar edemem.

1|0
    0|0
  • Kayyum atama gibi bisey iste 😂

0|1
    0|0
  • Sanırım, hayatlarında zor kararlar almasını bilmeyenlerin sorumluluğu yüklemek için tutulan kişilerdir

0|0
    0|0
  • Çok gerekli bir iş değil bu.. Hakkıyla yapabilene saygım var ama.

0|0
    0|0
  • Hayatınla ilgili kararları tavsiyeleri verirler sağlıklı yaşam için yol çizerler bir nevi asistan görevi görürler

0|0
    0|0
    • 2ay

bence insan kendi aklını kullanmalı hata yapacaksa da yapmalı ve dersler almalı, kişinin gelişimine bile olumsuz etkileri var bence sağlıklı yaşam için kişi ne yapacağını bilir bence bunu öğrenmek için başkasından akıl almaya gerek yok, aklı olan biri için ama parası çok aklı az olanlara yaşam koçu lazım gelebilir.

• benim mesleğim mesela senin bir sorunun var ya da tek başına alamayacağın önemli bir konu var danışıyorsun senin hayatına yön veriyor

0|0
    0|0
  • hayatı boyunca kendsine bir türlü faydası dokunmayan "hatta alesine bile" tanıdığım bir adam yıllardır görmüyodum bana kartını uzattı. Yaşam koçuymuş :D vay ya yaaaaaa dikili bir ağacı bile yok

0|0
    0|0
  • Flört koçu desen sana yardımcı olurdum. Yaşam koçluğu alanım değil.

0|0
    0|0
  • Sevgi pitirciklari

0|0
    0|0
  • Yaşam koçu
    Evlilik uzmanı
    At çöpe ikisini de

0|0
    0|0
  • Canın sıkıldıkça " Vaayyy koççum benim!!" diyip sırtına vurman için lazım

0|0
    0|0
  • hiçbir şey yaptığı yok, insanları kumanda vasıtasıyla yönetiyor

0|0
    0|0
  • saglıklı yasama rehberlık eder

0|0
    0|0
  • Senin yönetmediğin hayatını devren kiraladığın ve üzerine para verdiğin insanlara denen bir tabir. Param var ama aklım ve fikrim yok diyenler için ideal bir seçim. Kullananlar lütfen üzerine alınmasın ama bunun kabaca açıklaması bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...