Universiteye yeni basladim, kafama uygun biri yok?

Ben muhafazakar bir ailede buyudum. Kapali degilim ama su süslümanlardan daha kapaliyimdir diyebilirim.
Bu yil uniye basladim hazirlik okuyorum konustular bara gidelim hep beraber biri dedi raki balık yapalim vs
Kesinlikle yargilamiyorum ve saygi duyuyorum ama hepsi de olur gidelim vs dedi yani benim gibi dusunen tek bir kisi bile yoktu. Bunlarin icinde 3 kapali kiz da var buarada.
Agirbasli ve geri kafaliyim belki bilmiyorum ama 4 5 yil beraber olacagim arkadaslarimla tanisma merasimine gitmicem böylelikle

Sizce ne yapayim? Kendjmi cok kotu hissediyorum

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Süslüman ooo nasıl yakıştırma olmuş öyle ne hayal gücü var ama :) kalabalık bir ortamda yalnız kalırsan öyle görünürsen kendini dahada kötü hissedersin ya da çevrendekiler baskı kurabilir kendi kafana uyan bir bayan arkadaş muhakkak vardır. Onu bul onunla takıl sende.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimde böyle süslüman çok arkadaşım vardı hepsi hafıza zihnimi kötülüyorlardı alkol hiç içmedim şişesini bile görmüşlüğüm yoktu evde buluştuğumuzda sürekli içki vs şeyler alıyorlardı hayır kullanmıyorum dediğimde bana sen ne müminsin diyorlardı. Hep uzak duruyorum böylelerinden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• onları olduğu gibi kabullenebilrisin mesela. git ne var bunda. rakı mı içiyorlar sende ayran iç gazoz iç cola iç. illaki onların içtiğinden içmek zorunda değilsin.

0|0
    0|0
  • iyi de sana ne gidip icen icsin sican sicsin.. sen kolani ic keyfine bak.. nolacak ki? hem bir bak icince o bebeler sapitiyor mu deliriyor mu? ona gore siradaki 4-5 yil kimle konusup konusmicana karar verirsin..

0|0
    0|0
  • Daha çook arkadaş değiştirisin dur yeni başladın

0|0
    0|0
  • "Süslüman" diyerek ne yapmaya çalışıyorsun.

0|0
    0|0
  • hiç kimsenin kafa dengi yoktur
    var diyenlerin cogu kafa dengine yakınları secer
    o yüzden kasma fazla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...