Kadınlar neden kadınlarla anlaşamaz?

Kadınlar erkeklerle daha iyi arkadaş olur bence. Arada kıskançlık olmaz ondan ya sizce? Tabi çok iyi kadınlarda var arkadaş olmak için.

1|3

En İyi Erkek Görüşü

• çekemezler haset fitene ne diyim daha :) erkekler birbirine vurarak küfürle sevigisini gösteriri giderkende ne iyi adam der kadınlarda canım cicim der kadın gidince artık allah ne verdiyse :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 38

• erkeklerde erkeklerde anlaşamıyorlar..
    kıskançlıkları çekememezlikleri en iyisi benim olsun demeleri
    bakma sen hacı kanka demelerine özlerinde bir kıskançlık var yaşadım..
    Ama kadın ve erkek dostlugu çıkarsız oluyor biraz

Tabi istisnalar var

0|0
    0|0
  • Kiskanclik kadinlarin dogasinda var. akrablari arkadaslari hatta kardesini bile kiskanirlar. ama erkeklerde bu kadar kiskanclik olmadigindan arkadas olarak kadinlarla iyi anlasabilirler.
    Cevrenize bakin sevgilisini kiskanmayan kadin yok gibidir. Ama erkeklerde kiskanmayanlar veya dozunda kiskananlar daha fazladir

Not. istisnalar kaideyi bozmaz.

0|0
    0|0
  • Kadınlar erkekler ile kolay arkadaş olamaz, arkadaş bile kalamaz.

1|0
    0|0
  • Kadınlar birbirini çekmez tabi k çünkü hepsi birbirinden daha güzel olduğu zaman resmen çıldırıyorlar deli oluyorlar 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Kadınların %80 i diğer kadınları kıskandırmak için giyiniyormuş :D Sanırım bu bile yeterli bir cevap hahaha

0|0
    0|0
  • Kadınlar birbirlerini çekemez ama rol yapıp çok iyi arkadaş gibi görünürler. Erkeklerle tabi kaynaşacaksınız olay değişiyor çünkü.

0|0
    0|0
  • iki tarafta da olayları en ince ayrıntısına kadar düşünen ve yorumlayan olunca olmuyo :) bir tarafın düz mantıklı ve umursamaz olması lazım :) :)

0|0
    0|0
  • Bir erkek kendisi icin bir kadin herkes icin giyinir diye bir laf var. Once bundan baskalamak lazim bence...

0|0
    0|0
  • Fazla fesat ve kıskançlar

0|0
    0|0
  • Hasetlik

0|0
    0|0
  • bunlar hep mercedes hayalinden dolayi

0|0
    0|0
  • Erkek ve kadın arasında kıskançlık olmaz, sahiplenme olur ama iki kadın arasında sahiplenme olmaz kıskançlık olur ve o yüzden iki kadın bence asla dost olamaz.

0|0
    0|0
  • Cunku kiskanirlar birbirlerini

0|0
    0|0
  • Çünkü iki kadın bir araya gelip boş konuşurlar ve hiç bir sosyal aktivite yapamazlar ben eğlenip kendini iyi ve mutlu hisseden iki üç kızı bir arada göremedim

0|0
    0|0
  • çekememezlik..

0|0
    0|0
  • Kıskançlıklarından.

0|0
    0|0
  • en çok kadın kadını kıskanır :D

0|0
    0|0
  • çünkü fesat ve kıskanç yaratıklarsınız:)))

0|0
    0|0
  • İlla kısknılacak bişiler bulurlar bırbırlerınde

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

• Çünkü kıskanırlar rekabet içine girerler birbirleri ile 😂😂

0|0
    0|0
  • Ben anlasirim da arkadaşım yok 😂

0|0
    0|0
  • ben kızlarla hiç anlaşamam. çok gıcıklar ya. fesatlar. kindarlar. ben bile birisine o kadar uzun kin besleyemem. hemen unuturum. onlar nasıl o kadar uzun süre içlerinde tutuyorlar anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Aynen hemcınslerımden uzak duruyorum cok ayrıntıcılar ınsana cınnet gecırtıyolar erkekler cok duz

0|1
    0|0
  • Kıskanç

0|0
    0|0
  • Sinir oluyorum

0|0
    0|1
  • Aynen ya bende anlaşamıyorum çoğuyla

0|1
    0|0
  • Kadını ancak bir kadın anlar

0|0
    0|0
  • Kizlar kiskanctir

0|0
    0|0
    • erkekler degılmı

• @piervanhasan1990 her kadın aynı değildir diyorsun neye göre kendine göre mi ben topluma göre konuşuyorum ki böyle maalesef kızlar çok kiskanctir.. arada böyle saf tipler çıkar öylelerini bulursan yasarsin

• topluma göre bence kıskanc olarak genel anlamda görunmuyorlar. sadece naptıklarını bılmeyen tıpler var hepsi bu.

• Gayet güzel anlaşılır..

0|0
    0|0
  • Erkekler daha samimi ve dürüst.

0|0
    0|0
  • Sadece kiskanclik

0|0
    0|0
  • Erkeği de kadını da ayrı bir manyak insanlarla anlaşamıyorum ya

0|1
    0|0