Ne yapicagimi bilmiyorum?

Asiri derece beceriksizim lutfen yardim sakarlikta zirvedeyim ve siskoyum herkes bana kotu seyler soyluyor hicbirseyi meceremiyorum lutfen artik yasamak istrmiom ama korkuyorum annem bensiz yapamaz ne yapicagima bilmiyorum

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Boyle dusunur ve soylerseniz asla kurtulamazsiniz. Bu itibaren kendinizi sevim ve ben iyiyim becerikliyim, elimden gelmeyen sey yok gibi telkinlerde bulunun. Bir hata yaptiginizda her insan yapar deyin yola devam. eger bunu 40 gun yapabilirseniz kurtulursunuz.

0|0
    0|0
    • 1ay

Seker ve sekerli seyleri yemeyin goreceksiniz kilonuzda nasil bir dusme olacak. Yasamak istemiyorum me demek? Sakin oyle birsey dusunmeyin ebedi cehenneme gidersiniz. Beceriksizim diyede kendinize haksizlik etmeyin. Allah herkesi becerikli yaratmistir insanlar allahin verdigi akili kullanmasini bilmelidir.

Erkekler Ne Diyor 9

• Kilo vermekle başlayabilirsiniz. Az ye, yürüyüş yap, akşam 10 gibi bir kase yoğurt ye göbek bölgesindeki yağları yakar. Eğer acıyla iyiyse aran, yoğurdun içerisine pul biber de at daha hızlı yağ yakar. Hayata küsme döverim seni.

0|0
    0|0
  • Aglaa

0|0
    0|0
  • Evlenelim bari 😂

0|0
    0|0
  • Büyü

0|0
    0|0
  • Değişmeyi istemen yeterli saçmalama ve değiş zoru başarmak için cesaretli olmalısın

0|0
    0|0
  • Aynen :) belli becermeeidğin :D

0|0
    0|0
  • Vay tosunum dert ettiğin şeye bak ya

0|0
    0|0
  • İnsanların ne dediği önemli değil önemli olan senin ne düşündüğündür.

0|0
    0|0
    • 2ay

Benim ne dusundugumu onlarin dusundukleri sekillendirdi

• 2ay

İnanırsan başarırsın kilo problem değil ki benim çok kilolu arkadaşım var neler başarıyorlar :)
      Hiç dert etme zayıflamakta senin elinde sakar olmamakta plastik şeylerle pratik yap kırılmaz böylece bu sorunu aşarsın kendinle barışık olmazsan yarı yolda kalırsın.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...