Arkadaşlar cidden bir yardım edin? Eltim ve annesi?

Gizli Üye
Az önce kaynanan aradı. 'Eltinle aranız çok kötü olcak bir daha barışamazsınız bak. İnternette birbirinize imalı laflar çakmayın. Kaldırın onları. Eltin üstüne alınıyor. Ben eltimi çok seviyorum onu niye böyle yapıyor kardeşim gibş görüyorum ben onu dedi. Annen de sen yokken eltine sen onu kızıma mı söyledin diye sordu eltin de hayır dedi. Bir daha öyle şeyler yazma. Eltin de gelince ona yazmadığını onunla ilgili kötü şeyler demeyeceğini söyle. Bunları da annene anlatma şimdi arar bir sürü şey sayar kafam kaldırmaz onu' dedi. Tamam dedim. Ama eltimin kendisi ablası kardeşleri hep imalı şeyler paylaşıyor ben üsteme alınıyor muyum? O niye alınıyor? Niye kaynanama kayınbabama söyleyip beni kötü gelin durumuna düşürüyorlar ya sinirden ağlıcam? Ben sana mı yazıyorum kuş beyinli ya.. Bir ben eltimi çok seviyorum kardeşim gibi deyip kendini masum göstermiş. Yemin ederim ayar oldum. O annesi ve ablası demiştir git kaynana de bilsinler diye.. Aklı sıra ben özür dileyip minnet etcem iyi davramak zorunda kalcam yok ya? Nette bir paylaşım sen niye alınıyon bu kadar büyütüyorsun değil mi? Ailecek fenalar ya o annesi daha fena. Bana gelip gitmicekmiş çokta umrumdaydı ölüyordum ben de bana gel diye. Kaynanam da ben eltine inanmıştım sen yapmadım öyle bişey deyince sana şimdi inandım dedi. Ya resmen beni ekarte etmeye çalışıyorlar ailcek sinir oldum. Şimdi kendimi tek hissediyorum nası bir akıl oyunu oynasam sizce anneme söylemicem dedim ama onun annesi kaynanama bile şikayet etmiştir ben niye tek olayım ezileyim söyleyim mi napim sizce? 😠
Güncellemeler
+1 yıl
Sevgili hemcinslerim bir el atın?
Arkadaşlar cidden bir yardım edin? Eltim ve annesi?
6 Cevap