Kampüste yalnız kaldım ne yapmalıyım?

Arkadaşlae üniversitede ilk günüm. Sınıf ilk girdiğimde sessizdi baya. Çoğunun bir arkadaşı varmış zaten sınıfta. Ders bittiği zaman kol kola girip çıktılar, ben kaldım. Ne yapmalıyım sizce?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 2. sınıfım hala evden üniye üniden eve sosyal yaşam 0. benim yaşımdaki insanların yaşam tarzını beğenmiyorum. Benimseyemiyorum bir türlü dersten sonra çıkıp arkadaşlarla bir mekanda oturmaktansa eve gidip ailemle olmayı tercih ediyorum bu sebepten dolayı kampüste hiç vakit geçirmem ders saatleri içerisinde ünideyimdir sadece...

0|1
    0|0
    • 2ay

Ben de aynen senin gibi ailesiyle vakit geçirmeyi seven bir insanım ama en azından okul saatlerinde konuşacak bir arkadaş lazım ya yoksa insan konuşmayı bile unutuyor :D Aynı kafadayız bu arada, içimdekileri dökmüşsün :D

• 2ay

benim çok samimi arkadaşım yok sınıfta 1 2 tane arkadaşım var onlarlada çok samimiyetim yok normal bir arkadaşlık yani nabıyon nediyon nasılsın iyimisin haydi görüşrüz falan yani. daha çok üniye gidip gelirkenki süreç sıkıyor beni otobüste akdenizdeyim bu arada

• 2ay

Aynen benim de yolculuk problem ya tren+otobüs bir de benim :S Ama dediğin gibi gerek yok yani çok arkadaşa, zaten herkes üniversite arkadaşlıklarının çıkar üzerine olduğunu söylüyor. Etrafına baktığın zaman sahte olduklarını anlıyorsun zaten. Bu arada ben de Çukurova'dayım :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende öyleydim. merak etme yanlız insanlar asil insanlardır. zamanla ilgilerini çekersin.

0|1
    0|0
  • Zamanla olur

0|0
    0|0
  • Takma kafana zamanla olur bu seyler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sende yalniz takil bir sure elbette cevren olacak

0|1
    0|0
  • Seviyorsan git konuş bence

0|0
    0|0
  • eve gidip mast yapabilirsin

0|0
    0|1
  • dert etmemelisin. elbet kaynaşacağın biri olur he?

0|0
    0|0
  • Zamanla bulursun arkadaş

0|0
    0|0
Yükleniyor...