Sürekli aynı rüyaları görüyorum sizce bu nedir yorumlar mısınız?

Sürekli aynı rüyalar görüyorum. Yani sürekli gördüğüm üç rüya var ama her gün çeşitli konularla görüyorum. Rüyamda en çok gördüğüm ve her gün gördüğüm şey market; (ayrıca normal hayatta markette kasiyerlik yapıyordum ama o sıralarda bile her gün markette olmama rağmen market rüyaları hiç görmezdim ve marketteki işimden 20 gün önce ayrıldım ve ayrıldıktan sonra bu market rüyaları görmeye başladım) sürekli markete gidiyorum alışveriş yapıyorum ya da üç tane yakın arkadaşım var ve sürekli onları görmeye gidiyorum (iki erkek bir kız) ama iki erkeği bulamıyorum arasamda ve marketin içi gelişmiş ve çok güzel görünüyor. Çalıştığım markete girmesem dahi yaşadığım şehirlerin marketlerinin içine girip geziyorum her gece. Ve her gece bir market görüyorum. Çok garip. İkinci olarak sürekli gördüğüm rüya mont ve kaban; bordo renkli bir atkım ve bordo renkli bir montum var yaz mevsimide olsa sürekli rüyamda bu montu giydiğimi görüyorum yaz kış önemsiz. Sürekli bu montu giyiyorum ya da siyah şişme bir mont giyip markete gidiyorum. Rüyamda net hatırladığım şey mont zaten ya da montla markete gitmem. Ayrıca hep mont görüyorum ama konuları farklı oluyor. Üçüncü ve sürekli gördüğüm rüya elbise; sürekli elbise giyip bir yerlere gidiyorum siyah ve dantelli elbise giyip süslenip düğüne gidiyorum ya da sarı bir elbise (hardal sarısı ve çok canlı bir sarı) giyip süslenip markete gidiyorum (Yine market) ayrıca yine o iki erkek arkadaşımı arasamda bulamıyorum halbuki marketteler ama bulamıyorum. Herkes benim güzelliğimden etkileniyor ve bu rüyada hatırladığım başka şeyse topuklu ayakkabı giyiyorum. Çok zarif ve narin oluyorum marketin içinde dolaşıyorum o halde. Sizce bunlar nedir? Market, Mont ve Elbise

1|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• dikkat et kendine

0|0
    0|0
  • Okurken heyecanlandım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...