Umudunuz kalmadığında?

Neyaparsiniz. Ne ailemden ne işimden ne geleceğimden umudum kalmadi. çok çaresiz hissediyorum. uzun zamandir sabrediyorum ama gücüm kalmadi. Siz olsaniz neyaparsiniz?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ne derdin varki cozulmez.. umudunu kaybedersen herseyi kaybedersin.. bak git bir hastaneye ve onkoloji kliigine bak.. insanlar olumu bekliyor:((
    Hayatta asilmayacak engel cozulmeyecek sorun yoktur... sen yeterki cabala azmet ve sabret... hersey gun gelir oturur yerine ve bugunlerine guler gecersin.. hangimiz hissetmedikki senin su hissettiklerini.. bir gayretle baslayacak hersey.. ha gayret...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsan umutlarını terk etmemeli çaresizlik diye bir şeyin varlığına inanmayanlardanım hayatta az çabalamışsan ya da doğru çabalamamışsan bazen çözüme geç ulaşırsın çözüm yollarını tekrardan gözden geçirmeni tavsiye ederim umudum kalmadı ya da çaresiz hissediyorum diyerek kendini depresyona sokabilcek eğilime girmemelisin :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 2. TL ye Loto alıyorum, en ucuza umut satın alıyorum

1|1
    0|0
  • ne dememizi bekliyosun intihar et dicek halimiz yok..
    umutlarini yesert hayatini geri al..
    Sevgili yap cik dagit gez toz eglen..

1|0
    0|0
  • Yeni umutlar alıyorum

1|0
    0|0
  • şarkılar teselli

1|0
    0|0
  • Glasnost perestroyka

0|0
    1|0
  • En önemli olan sen zaten kendin icin yaşa ben pskologum istersen yardimci olurum

1|0
    0|0
  • Özellikle gün batımında çayımı sigaramı alırım bide şarkı açarım söverim gelene geçene

1|0
    0|0
  • Umutlarım tukendı yaşayan bir öluyum ben

1|0
    0|0
  • Gel konusalim derim undum kalmadiginda neler yaptim ne oldu umudum halen yok dertleselim istrsen

0|0
    0|0
  • Sabır önemli bir olay.

0|0
    0|0
  • Gusül abdesti al. Namaz kıl. Allah'a yönel. İnşallah bundan sonra senin için iyi olur. Amin

0|0
    0|0
  • sana yardımcı olabiliirm

0|0
    0|0
  • aramaya devam

0|0
    0|0
  • Umudumu tüketmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben olsam hep aglarim yasamagin hiç bir manasi olmadigini düdünürdüm yapacagim belli ,,, ama sana tavsiyem elini aç allaha Derdinin demani ondadi

1|1
    0|0
  • Neden umudun kalmadı? Seni bu kadar üzen nedir , onu bilirsek yardımcı olmaya çalışırız. Çekiniyorsan özelden paylaşabilirsin

1|0
    0|0
  • Vardır umut belki sen bakmasını bilmiyorsundur

1|0
    0|0
  • Bende 19 yaşımda böyleydim ama atlattım zamanla. Seni umutsuzluğa iten nedir?

1|0
    0|0
    • 2ay

Gelecek kaygisi. Kimse benim isteklerimi onemsemiyor zorla yasiyorum gibi

• 2ay

Dinlemese daha cok ustume geliyolar. Neyse tesekkurler.

• 2ay

Rica ederim 😊

• Farklı şeyler dene

0|0
    0|0
  • dua ederim, başka insanların hayatlarına dokunur uzaktan izlerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...