Kadinlar erkeklerden ustun mudur?

Yani sosyal medya olsun normal hayat olsun. Ben bir tane kizin bir erkegin pesinden kostugunu gormedim. Hep erkekler kizlarin pesinden kosuyor hep erkekler kizlara mesaj atiyor mesaj kutusu sisiyor. Yani hep erkekler kadinlarin pesinde. Niye boyle? Kadinlarin erkeklerden bir ustulugu ustun yaradilisi felan mi var niye yani? Kiza sorsan iste yok erkegin ilk adimi atmasi gerek felan fistan? Herseyde erkek? Kadinlarin erkeklerden ustun oldugunu dusunuyor musunuz?

• Evet
    55% (6)0% (0)40% (6)Oy Ver
  • Hayir
    45% (5)100% (4)60% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Kadın ve erkek arasında üstünlük olmaz. Kadın ve erkeğin kendi üzerine düşen bazı sorumlulukları ve rolleri vardır. Bu insanın yaradılışında vardır. Ama bu durum bir kadının başka bir erkeğin yaptığı işi yapamayacağı ya da erkeğin kadının yapamayacağı bir işi yapamayacağı anlamına gelmez. Cinsiyette önemli olan adalettir.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiçbir cins birbirinden üstün değildir. Senin bahsettiğin durum erkek abazasının kızlardan fazla oluşundan.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya simdi bunun abazalikla ne alakasi var yani size her yaklasan abaza mi oluyor misal benim sevgilim yok disarida seni gordum hoslandim ve sana yanasmaya calisiyorum abazalik mi buda?

• 2ay

Dusuncelerin icin tesekkurler gercekcisin

• 2ay

Rica ederim :)

• erkek daha üstün sen hiç kadın Pilot gördün mü? Yani nasıl anlatsam bence kız dediğin yerini bilmeli erkek de koruyup sahip çıkmalı

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben kadin pilot da gordum asker de gordum polis de gordum yonetici de ceo da kadinlar daha da ekonomiye katkida bulunmaya devam ediyor ve ustunler erkeklere gore.

• Sadece zeki insan ustundur
    Ne kadının erkeğe ne erkeğin kadına üstünlüğü yoktur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...