Kötü giden bir evliliği çocuk kurtarabilir mi?

Bir çok araştırma yaptım bunun cevabı uzmanlar tarafından belli fakat sizin için durum ne? Anlaşamadığınız veya aynı duyguları besleyemediğiniz eşinize karşı duygularınız değişir mi çocuk olduktan sonra?

0|0
35|52

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk dediğin şey aile kurtarmak için ya da istemeden hamile kaldığın için doğurulmaz. Çocuk isteyerek, mutlu ve yerleşik bir aile içine doğrulur. Dikkat edersen soruna cevap vermektense bebekle ilgili konuşuyorum çünkü dikkatini evliliğinden çocuğun geleceğine çevirmek istiyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kişilerin zihin yapısı hal ve hareketleri birbirine karşı değişmedikçe çocukta olsa feristahi de gelse o evlilik değişmez
    Değiştirmeyi ummanız gereken şey kendiniz başka bir birey sizi değiştirmez ancak onu bahane olarak kullanırsınız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 51

• Bu konuda benim görüşüm, becerilemeyen ilişki yönetimini düzeltmek için, çözümün bir anahtar rolüyle çocuğa yüklenmemesi gerektiğidir. Sevgi dolu bir aile içerisinde dünyaya gelmek varken anne babasının sorunlu ilişkisinin içerisinde yeni bir can dünyaya getirmek, çocuğa reva değil.

0|0
    0|0
  • daha kotude olabilir sonra bir cocukla yalniz kalmakta var
    kotu giden evlilige cocuk ilac olmaz cocugunda hayati zehir olur bana göre

0|0
    0|0
  • Çocuk olmadan ayrılmak daha mantıklı.
    Bence.

0|0
    0|0
  • çocuğa yazık etme

0|0
    0|0
  • Kurtarabilir... ağaç meyve vermeyince değersizdir ama meyveleri ortaya çıkınca kıymetlenmeye başlar... meyve ağaca kıymet verdiği gibi çocukta aileye huzur verir... aileyi aile yapar...

0|1
    0|0
  • O çocuğa yazık olur.

0|0
    0|0
  • Sorunları her şeye rağmen çözemeyip bitirmek yerine çocuk yapmak örtbas etmek demektir. Bu aile içi ilişkileri daha da bozar ve çocuğun sağlıklı büyümesini sağlıklı birey olmasını engeller. Çok tehlikeli bir karar.

0|0
    0|0
  • Sevginin üstüne sevgi katar daha önem verilir. artık çocuğun üzerine gelecek düşünülür. ama nedense yinede çocuklu olup ayrılan çok insan var bence insanları evlilikle ilgili bilgi verilmesi gerek.

0|0
    0|0
  • Kurtaramaz

0|0
    0|0
  • kötü bir evliliği hiçbir şey kurtarmaz..
    çocuğunuza yazık etmeyin bari..

0|0
    0|0
  • Maalesef kurtarmaz kurtarmiyacagi gibi olan bu çocuklara olur bu amaç için doğan çocuklara

0|0
    0|0
  • Cocuk kisinin duygularini arti ya da eksi yonde etkilemez
    En fazla bir kopru gorevi gorur

0|0
    0|0
  • K. bakma ama kurtaramaz karakter meselesi can çıkar huy çıkmaz :D

0|0
    0|0
  • Kurtaramaz, Zor

0|0
    0|0
  • Belki.

0|0
    0|0
  • Bence saçma. Anlaşamıyorsa bir insan çocuk olduğunda da anlaşamaz

0|0
    0|0
  • Kurtarabilirsin ama kurtaramazsaniz evliliği cocugada sizede yazık olacak hayat sizin için daha kötü olacak boşanınca cocukla

0|0
    0|0
  • Sadece olacakları erteler ve zorlaştırır

0|0
    0|0
  • Kurtarabilir.

0|0
    0|1
  • Kurtulan evliliklerin sebebidir çocuk.

0|0
    0|0
  • değişmez zorunluluğa dönüşür. daha mutsuz olursunuz belki ayrılmazsınız resmi olarak ama ruhen koparsınız. çocukda piskolojik olarak daha kötü gelişir.

0|0
    0|0
  • Hayır işler daha kötü olur.

0|0
    0|0
  • değişmez arkadaşım malesef

0|0
    0|0
  • %50 şans eğer düzelmezse çocuğunda günahına girmiş olursun daha fena

0|0
    0|0
  • Cocuk yokken bitir daha ne istiyosun? Bak bizde var nasil bosanicam onu dusunuyorum. Cocuk olmasa coktan rahata ermistik.

0|0
    0|0
  • Değişmesede duygular çocukların hatrına katlanılır sanırım

0|0
    0|0
  • Aklından bile geçirme bence

0|0
    0|0
  • kısa bir süreliğine geçici bir çözüm olur ama akacak kan damarda durmaz

0|0
    0|0
  • yokkkk

0|0
    0|0
  • Degismez

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 34

• Onu bilemem de bunun icin cocugu harcamak dogru degil bence. Hadi isler yurumedi daha beter oldu diyelim o cocuga yazık degil mi? Mutlu bir ailede buyumek onun hakkı.

0|0
    0|0
  • Kurtarilmaz

0|0
    0|0
  • Çocuk oyuncak değildir.

0|0
    0|0
  • Hayır deısmez hatta cocuktan sonra ıntıyacım kalmaz ona. Bosanırım

0|0
    0|0
  • Bence kötü giden bir evliliği kurtarmak için çocuk yapmak doğacak çocuğa büyük haksızlık çünkü er ya da geç o evlilik bitecek ve olan çocuğa olacak.

0|0
    0|0
  • Çocuklar mutlu bir ailede doğmayı hak eder. Kötü giden bir iliskinin kahramanı olamazlar, olmamalılar.

0|0
    0|0
  • asla değişmez bir çocuk kötü giden evliliği kurtaramaz yok öyle bir dünya

0|0
    0|0
  • Kurtarmaz, bu düşünceyi saçma buluyorum

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Çocuk olunca mi sevgin degisicek ?
    Saçma çocuk olunca sadece çocuk odaklı olucaksin birsey değişmez yani

0|0
    0|0
  • Böyle çıkarcı insanlar anne baba olmasın gitsin tüccar olsun 😒 olmayan aile sevgisini veremezsiniz yazık olan bebeğe olur

0|0
    0|0
  • Kötü giden evlilik ve çocuk. asla kurtarma, yapmayın huzursuz ortamda büyütüp dünyayı hem kendine hem de sana zindan etme

0|0
    0|0
  • Çocuğun hayatı haram olur kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • Degismez

0|0
    0|0
  • hayır sanmıyorum çevremde gördüğüm kadarıyla

0|0
    0|0
  • Çocuk mutlu bir aileye gelmeli, hayatı karartılmamalı diye düşünüyorum. Misal benim gibi olmamalı. Çocuk bir kurtarıcı değildir

0|0
    0|0
  • Çocuk için devam edenler var ama evliliği kurtarır mı bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • iki kisi anlasamiyor ve evliligi kurtarmak icin cocuk yapiyorsa olan cocuga olur ya kavga gurultu icinde mutsuz buyur ya da ebeveyler eninde sonunda bosanir cocuk ortada kalir ozetle yolunda gitmeyen bir evliligi cocuk kurtaramaz

0|0
    0|0
  • hayir degismez sanmiyorum.. cocuk evliligi taclandirmak gibi sebeple belki olabilir ama evlilik kurtarmak icin dunyaya cocuk getirmek en mantiksiz sey o cocugun sucu ne

0|0
    0|0
  • Hayır kurtaramaz.

0|0
    0|0
  • Çocuğun derdi çok. Tam zamanlı ebeveyn olmak zor olay.
    Bence evliliği çocuk kurtarmaz.

0|0
    0|0
  • Hayır eşşek yine eşşekse hiçbirşey değişmez.

0|0
    0|0
  • Hayır aslaa.

0|0
    0|0
  • Çocuğa yazık olue

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki olan cocuuga olur

0|0
    0|0
  • hayır çoucuğa yazık bu nasıl bir düşünce