Sevgilisi sarhoş olup sızınca çok sinirlenen kadın, adamın penisine tam 9 tane vida saplamış. Ne düşünüyorsunuz?

Adam penisine saplanan vidaların acısını uyandığında hissetmiş. Benim bile içim sızladı yahu, bir adam penisine sokulan 9 vidayı nasıl hissetmez? Bundan sonra kendime manyak demicem görüyorum ki ben kesinlikle manyak değilmişim bunun yanında :D Siz neler düşünüyorsunuz? haberin kaynağı

0|3

En İyi Erkek Görüşü

• ne içmiş ama..
    adam yani.
    hayret dogrusu nasıl fark etmez

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 59

• evlerden ırak

1|0
    1|0
  • sacmalık resmen

0|0
    0|0
  • Kafamda deli sorular :D

Alkolü bırakıyorum :D

1|0
    2|1
  • Ne içmiş de bu kadar hissetmemiş acaba...

0|0
    0|0
  • Belkide haketmiştir kadının o anki ruh hali ve psikolojisi onu gerektiriyor olabilir :)

1|1
    0|0
  • Ondan sonra diyorlar ki erkek şiddet uyguluyor :D İçim bi' cız etti kan şekerim düştü gözlerim karardı düşününce :D

0|0
    0|0
  • Sarhoş olanlar için sızdırmazlık raporu çıkartılmalı😅

0|0
    0|0
  • Soruyu okurken icim fena oldu. 😐 Bunu yapan kizada o civileri tek tek cakmak lazim.

1|0
    0|0
  • Vidayı matkapla mı sökecekler aceba hımm

0|0
    0|0
  • evlenilecek kadın tamirden anlıyo :)

1|0
    0|0
  • bence iyi yapmis;

1|0
    0|0
  • uc sorum olucak vidanin ne isi var odada ikincisi cekicle mi halletmis isini ucuncusu bu adam hic aci hissetmeyecek mal miymis :-)

0|0
    0|0
  • Kulliyen yalan. baska bir yerde degil hem.
    Tobe tobe.😀

0|0
    1|0
  • Önce şunu bilin,, sewgilisinin yanında değil dokuz bir vidayı bile hissetmeyecek kadar içen adam değildir..

0|0
    0|0
  • 9 vida mı?

Adamın ki 30 cm + heralde ak

0|0
    0|0
  • özgürlük böyle bir şey işte iyi olmuş :D

0|0
    0|0
  • Nerde okudun bu haberi dogru mu ben hic sizacak kadar sarhos olmam sevgilimde olmadigina gore gonul rahatligi ile gezebilirim 😊

0|0
    0|0
  • penislerimizi koruyalım erkekler..

0|0
    0|0
  • Bir insan nasıl bu kadar vicdansız olabilir 😞

0|0
    0|0
  • Ölürse daha iyiymiş. bir erkeğe verilebilecek en büyük ceza 😊kadın manyakmış. allahım sen koru.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...