Sınıfta bir kizin numarasını eklemestim watsapta resimlerini felan görüyordum. şimdi baktım gözükmüyor kiz beni silmis?

Sınıfta bir kizin numarasını eklemestim watsapta resimlerini felan görüyordum. şimdi baktım gözükmüyor kiz beni silmismi neden?

Güncellemeler:
Yardım

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• Onun rehberinde kayitli degilsindir , whatsapta gzlilik ayarlari var herkese acik arkadaslar hickimse dye 3secenek herkese acik rehberine kayitli olmasanda senin onu gormeni saglar , arkadaslari secerse onun rehberindeki kisiler sadece onun durum fotosunu falan gorur , hckimse yaparsa ne rehberindekiler nede rehberinde olmayanlar onu gorur.

0|0
    0|0
    • Hayır dün arkadaşıma numarasını verdim bak diye onda resim gözükmüyordu bende gözüktü. Bugun resmi ve durumu gözükmüyor neden silmistir beni

• Arkdsm sivasta biz rize 😆ya konusurumda şimdi sınıfta hiç kiz erkek konuşan yok başlamadı daha 😆kantinde biraz knstk hepsi o

• Neyse bazi seyleri burda sorgulamak yerine reelde brseyler yap bukdr basit

En İyi Erkek Görüşü

• Kiza sor ;) net ve krsin cevap alirsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• En başta zaten kız seni eklememis de olabilir, fotoğrafı herkese açıktır. Şimdi de kapatmistir.

0|0
    0|0
    • Hayır dün arkadaşıma numarasını verdim bak diye onda resim gözükmüyordu bende gözüktü. Bugun resmi ve durumu gözükmüyor neden silmistir beni

• Ona zor nedenini biz nerden bilelim

0|0
    0|0
  • Telefonu sıfırlamıştır kişiler silinmiştir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Engellemiş seni anladığım kadarıyla

0|0
    0|0
    • Son görülmesi gözüküyor

• Ozaman seni silmiş olabilir ayarlardan kayıtlı kişiler profil resmimi görebilir diye ayarlamış

Yükleniyor...