Cok mutsuzum ne yapacam ben?

Sevgilim den ayrıldım ve ben hiç kimseyi bu kadar sevmemiştim sizce ne yapacam imkansız gibi bisey dün ayrıldık dünden belli ölü gibiyim yemek yemiyorum odama kapanmış ağlıyorum nolur yardım edin bana

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• İlk sevgilisinden ayrılan sen değilsin dğnya batmış gibi davranma sen sevgilinden ayrılmışsın çocuğu olduğu halde eşinden ayrılan senin gibi yapmıyor bu kadar abartmayı gençsin hayatta daha kimler çıkacak karşına gülüp geçeceksşn geçmişe baktıkça

1|0
    0|0
    • 2ay

Yalnışmı düşünüyorum

• 2ay

Teşekkür ederim suanda biraz olsun üzüntüm geçti ☺

• 2ay

Geçecek tabi prensesler üzülmez güler hep şimdi gül bakıyım

Erkekler Ne Diyor 13

• O dönemi 8 ay yaşadım bende ilk 3 ay agladım odadan çıkmadım şiirler falan yazdım ölmeyi düşündüm 8 ay sonra degermi dedim bu insan için bırakıp giden için degermi ondan sonra zorda olsa kendimi yavaş yavaş toparlamaya çalışdım bu bir süreç bir anda atlatmak zor mlsf :(

1|0
    0|0
  • 😒😒😒 tövbe est. Bizim ayrilcak sevgilimiz yok millet açlık grevi yapıyor herşey bitmis değil çıkın su triplerden

1|0
    0|0
  • Yardim edilecek bir durum degil keyfini cikar 2 gun sonra istesende aklina gelmez;)

1|0
    0|0
  • Anlıyorum. Eve kapanma. Asla müzik dinleme. Dışarı çık gez. Arkadaşlarınla takıl

1|0
    0|0
  • Geçiyor zamanla kabulleniyorsun merak etme

1|0
    0|0
  • o senin için neydi ruh eşin mi seni tamamlayan mı unutursun gider kızlar çabuk unutuyor

1|0
    0|0
  • bu kızlara ne oluyor böyle ya :D geçmis olsun yinede boşver uzulme

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • Akışına bırak.

1|0
    0|0
  • geciyo geciyo senin icin ölurüm diyenler simdi falan filan olur

1|0
    0|0
  • Geri dön ona

1|0
    0|0
  • kedi sev

0|0
    0|0
  • yeni bir sevgili bul kanka

1|0
    0|0
    • 2ay

Ayrılır ayrılmaz yeni sevgili bulursam adım çıkar

• 2ay

Tamam kanka

• 2ay

tamamdır kankiş 💋💋

Kızlar Ne Diyor 3

• ölcen orda ölcen sanki bir siz ayrıldınız su hayatta azcık olgn düşünün ya belki daha iyisi çıkıcak karşına

1|0
    0|0
  • Üzüldüm 😞 Zor olur... Zamanla alışırsın... Ağlamak rahatlatır.

1|0
    0|0
  • 1 günlük yemek yememekten brşey olmaz daha aç kalacağın çok günler var :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...