Akıl danışacağım büyüklerim?

İyi geceler herkese 18 yaşındayım liseyi bırakalı iki sene oluyor iki senedir çeşitli işler yaptım ama hiç ciddiye almadığım için hep pes ettim hiç bir meslek v. b şeyler öğrenemedim
Ailem çalış kendin için para biriktir diyor.
Bayan kuaförüne çırak olarak başlasam mesleği öğretirlermi. Ne iş yaparım
Ne kadar para kazanırım. Kaç saat ayakta dururum?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• İlk önce bir mesleği gercekten icra edebilmek ve öğrenmek istiyosan ayakta durma olayını bir es geçmen lazım. Çalışma saatlerinde molalarında fedakarlık edip mesleğini gerçekten öğrenene kadar durmaman lazım. Biraz zor bir süreç olucak senin için farkındayım ama bir işi çekirdekten öğrenmek daha zor ama daha verimli bir kavramdır. Meslek olarak öneri istiyorsanda Aşçılığı tavsiye edebilirim. Çok uzun soluklu ve sonu olmayan bir meslek, aç kalma ihtimalin olmayan bir meslek tabi işten kaçmayıp çalışırım diyorsan. Aşçılığa dair fikir, öneri, destek gibi şeyler istersen bana hangi şehirde olduğunu ve hayatından kısa bir metin içerisinde bahsedip banada fikir üretme yetkisini verebilrsen bende sana aşçılık konusunda fazlasıyla yardımcı olmak isterim kardeşim.

0|0
    0|0
    • 2ay

Biraz beceriksiz biriyim ya. Çok yakışıklıyım nereye gitsem işe alıyolar 2 gün sonra sen çalışmak istemiyosun enerjini vermiyorsun felan diyolar. Ama artık çok sıkıldım gerçekten çalışmak istiyorum Aşçılık çok güzel eğlenceli ve güzel paralı bir meslek. Bana biraz yardımcı olurmusun kardeşim.

• 2ay

Allah razi olsun senden

• 2ay

Estağfurullah kardeşim ne demek, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Dil öğrenmeye çalış açıköğretimden oku

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle şeyler şu an hayal ailem meslek sahibi olmamı istiyo okul işi olmaz kardeş

• 2ay

Otellere başvur 2500 en az

• 2ay

Doğru ama zor ya kardeşim

• 12 saat ayaktasın en az

0|0
    0|0
  • bayan kuaförü iyidir bence. hiç bir erkek saçına 200-300 tl harcamaz ama bayanlar harcar. işi iyi öğrenirsen pişman olmazsın gibime geliyor.

0|0
    0|0
    • 2ay

Önümde askerliğe kadar iki sene boş zaman var öğrensem askerden gelince dükkan bile açar ailem

• 2ay

bence iş güzel, fırsat varken değerlendir.

Yükleniyor...