Fakeyim onlarca cinsel mesaj geliyor siz bunlarla mı tanışıyonuz kızlar?

Fakeyim onlarca cinsel mesaj geliyor siz bunlarla mı tanışıyonuz kızlar? bir hesap açıyım dedim abaza alemi nasıl diye bir yorum yaptım sadece , 14 mü ne mesaj geldi. İki tanışma faslından sonra hepsi cinselliğe bağlıyo aklı sıra. Sonra temiz erkek kalmamış bütün erkekler aynı akılları çüklerinde. Lan sen temiz erkeklerle sans verdin mi de bu sonuca vardın? Nerde temiz erkek var elinin tersiyle itersin nerde serseri atik her gördüğü kıza yazan tipler var hoşlanırsınız. Üzücü olanda bu kızların bunlara kanması bir süre sonra sanal , sevgili vs olması :) Kızlarında haberi yok ki ay beni özel buldu bana yazıyor diyor. Adam bütün kızlara yazıyor hepsine atıyor mesajı haberleri yok. Reelde de böyle aynı muhabbet sonra gidip saf kızın teki kanıyor. Fikirleriniz?

0|2
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• zaten birine kızıp burada hakaret ediyorlar. bize ne arkadaş. erkek arkadaşı aldatır bize hakaret eder. kızlığını bozan biri olur bize hakaret ederler. sanki biz ziktik! bakireliğine sakın yaklaştırma dersek hemen gerici yobaz derler. sonra zikildiklerinde erkeklere hakaret ederler. kimmiş yobaz?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• çok merak ettim yaşın kac? 15 den büyük mü

0|2
    2|1
    • 2ay

24 kardeşim

• 2ay

24 yasindasin bunlarla uğraşiyorsun kardeş degil abi demelisin ben büyüğüm senden neyse hayırlı sabahlar

• 14 mesaj az geldi bana etkili bir mesaj yazamamışsın demek :D

0|0
    0|0
  • haha sonuna kadar haklısın

0|0
    0|0
  • tamam şampiyon sakin ol geçti geçti :D

0|0
    0|0
  • Bende canım sıkıldıkça gülmek için buraya giriyorum IQ seviyesi oda sıcaklığında olan tiplerin yorumlara baka baka inciye entry giriyorum malzeme çıkıyor. Sonuç Türkiye cinsel açlığın Afrikası'dır.

0|0
    0|0
  • 4 senedir kimseye mesaj atmadim ya

0|1
    1|1
  • alan razı veren razı harbiden kızlar ben birey oldum istediğim şeyi yaparım deyip itlere gidiyor kanmıyor yapınca bir anlık hata tek kişi diyor evlendiğinede geçmeyeni kalmamış

0|0
    0|0
  • işte bu kadar anlatılırdı tebrikler kardeşim gereksiz yorum yapanlar olmuştur olacaktirda

0|1
    0|0
  • Ne saf kızı kardeş.. sadece safa yatiyorlar.. bu durumda alan memnun veren memnun.. herkez cinselikle kafayi yemiş

0|0
    0|0
  • Allah affetsin hiç huyum değildir :/

0|0
    0|0
  • Ben demiştim bu siteden sağlam çıkmaz diye

0|0
    0|0
  • Çok yabancıyım konuya anacım. Öyledir heral

0|0
    0|0
  • haklısn. sonra her erkek aynı...

0|0
    0|0
  • he tüm site seni arzuluyor :D

0|0
    0|0
  • ben niye yazmadm la

0|0
    0|0
  • Sen temiz kuz olsan bunu yapamazsın kasar

0|0
    0|0
  • Kadınlar sanki çok farklı

0|0
    0|0

• 14 tane geldiyse hatim indir

0|0
    0|0
  • fake olmak bu dediklerinden daha kötü değil mi? rezil seni.

0|0
    0|0
  • Soylediklerinde haklisin. Ama gizli gay olma ihtimalin de var dikkat et :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• uğraşmıyorum özelim kapalı.

0|0
    0|0
  • Yok hiç cevap vermiyorum.

0|0
    0|0
  • Sen başkasının fotoğrafını çalarken utanmıyor musun?

0|1
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Ahahha aynen kız valla akillisin sevdim seni😂 Adam aynı mesajı copy paste herkese yolluyor. O kadar dalgın ki aynı kişiye iki defa yolluyor unutup😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...