Bu erkeklerin beyni neresinde?

Gece gece sinirlerim bozuldu ya şerepsiz 😠😠😠Bu erkeklerin beyni neresinde?

0|0
25|70

En İyi Erkek Görüşü

• bir de köylü yaftasını yapıştırmış sonunda söylenicek hiçbir söz yok şu mesajları da gördüm yaa ben bu ülkeyi GERÇEKTEN AMA GERÇEKTEN terk etmek istiyorum artık bu tür arasında bulunmak bile şerefsizlik olur bende şuna bak mesajlar baştan aşağıya kayık ulaşamadığın ciğere bok atma çabaları 1, sondaki sevişmiyor diye atılan köylü yaftası ve hakaretler küfürler 2, sevişmeyen herkesi köylü ve geri kafalı diye algılama 3, tekflifin ahlaksızca olduğunu kabullenmeme ve haksız bir şekilde üste çıkma kendini doğru gibi gösterme 4, gecenin bu saatinde mesaj atma 5 vs. vs.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• işim gereği çok seyahat eden birisiyim bir keresinde Almanya da arkadaşımın ısrarı üzerine bir gece kulübüne gittik orada bir tane hanzo abaza sapık artık ne derseniz bir oluşum böyle sarışın uzun boylu fıstık gibi bir kızı ilginizce olarak bana gelsene otele gelse diyip kızı sıkıştırıyordu kız ise arkaşlarımla geldim istemiyorum deyip uzaklaşmaya çalışıyordu en son dayanamadım ben güvenliğe söyledim ve o hanzoyu dışarı attılar dışarıya atılırken Türkçe olarak böyle mekan mı olur hani burada her kız veriyordu filan diye bağırmaya başladı açıkçası hiç şaşırmadım

Tamam genelleme yapmak yanlış olur ancak erkek denen canlıda hormonlar tavan yapınca dişi şempanzeye bile yazılacak potansiyel var

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 69

• Malesef malesef saçma bir olay. Erkekler olmayan sevgilisini bile Arzu'lar. Fakat anlamadığım konu çküz gibi olaya girip red edilince sanki kadın suçluymuş gibi laf atıp zeytinyağ gibi üste çıkmaya çalışıyor ilginç. Açıkçası bir kız aynı bana BÖylr bir mesaj atsa çok ağır konuşurdum.

0|0
    0|0
  • Bende bir mecaz yapmak istiyorum:bunun erkeklikle bir alaksı olamaz, Türklerin ibadetidir bu;Ye, iç, s... ç, seviş, savaş, ibadetini yerine getirmek isteyen varsa buyursunlar evimde misafir edebilirim.

0|0
    0|1
  • Köylü fantazisi yapacaktı heralde seninle 😂

0|1
    1|0
  • bazı erkeklerin de genelleme yapma.

2|0
    0|0
  • Doğru insanları etrafınıza seçemeyip de gelip burada ağlamanız ne kötü. Aynı şekilde bir milyon tane kadın var bu ülkede böyle konuşan.

0|0
    0|0
  • Cesarete bak sen. Tanımadığı birine dedikleri lafa bak sen.

0|0
    0|0
  • yau ne baktın salakça şeyler yazıyor bas engeli gitsin hayatım niye böyle şeyler yaşattırıyon kendine anlamıyorum

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ahahahah biz böleeyiz evet aynen öyle. ama küfür kısmı benlik değil hiç..

0|0
    2|1
  • Neden en başta yüz verdin direk engelleyebilirdin halbuki

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/Y4EzWz.jpg
    Tam olarak bu şekilde

0|0
    0|0
  • Ayiya bak, koylu demis bir de kiza :)

0|0
    0|0
  • malınn yaptığı konuşmaya bak ya ağır abazalardan biridir

0|0
    0|0
  • Tam bir srfsiz işte inşallah bacısını da böyle rahatsız ederler de gorur gununu it herifff.

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak utandım ak Aşırı itici olmama rağmen her zaman saplığımı korudum ve kimseye mesaj atmadım hele de böyle illa canım seks isterse eskort rus kızına giderim. Böyle davranışlarla kendini küçük düşürmenin bir anlamı yok.

0|0
    0|0
  • Beyinsiz kendi yazmış sonra... git diye küfür ediyor niye böyle ya bizim insanlarımız.

0|0
    0|0
  • İsteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara :D Bunu buraya atacak kadar absürd bir tip olduğuna mı güleyim şu yorumlarda elemana laf edenlerin hepsinin burada ki amacının o olduğuna mı güleyim yoksa köylüye mi güleyim bilemedim :D

0|0
    0|0
  • Sen onun numarasını hesabını verde ben onun beyninin pekmezini bir akıtıyım ımbıldağını bir patlatıyım ver ver ver şunun numarasını bir hele 😡😡😡

0|0
    0|0
  • Bunlara o'r'pu çocuğu deniliyor ablacım
    Burdada çok var

0|0
    0|0
  • Vermeyincede köylü olmuşun 😂 yapcak bişi yok bunlarda insan yani yaratmış allah'ım ama az beyin koymuş beyincik koymuş hatta

0|0
    0|0
  • Benim beynim kafamda da galiba bu mesajı atan erkeğin beyni alt tarafta bir yerlerde herhalde.

0|0
    0|0
  • şerefsiz işte mk bazıları

0|0
    0|0
  • Pipisinde...

0|0
    0|0
  • bir kısmı öyle insanların kızlardada mevcut bu tür insanlar ama erkekler daha çok belli ediyor yapman gereken muhattap olmucaksın engelliceksin

0|0
    0|0
    • 2ay

bu saatte atılan mesaj mı olur Allah için? böyle bişey olamaz atılan yafta insanice ve akıl mantığın alabildiği bişey değil üstelik

• 2ay

kime olduğu bu kadar belli ve aşikarken kime olacak mesaj atana tabi sen de böylelerinden çok var demişsin böyleleri kabullenilebilir boyutta değil demek istedim anla bir zahmet

• 2ay

@MisterDC onu anladımda ben demişim ki " erkekler daha çok belli ediyor " yani erkekler kendini belli ediyor çok demedim elbette ki aksini düşünen erkeklerde mevcut ben genelleme yapmadım

• Mal mk işte engelle gitsin

0|0
    0|0
  • Bu erkeklikse ben erkek degilim ya

0|0
    0|0
  • Cevap vermek yerine tepkisiz kalıp kuracagı cümleleri bogazına dizmek varken illa konusacaksınız illa bir cevap verip golü karsıtakıma vereceksiniz dimi...
    Bu arada hakkaten şerefsimiş

0|0
    0|0
  • bir tanesi böyle yaptı diye neden hepimizi sapık yerine koydun şimdi?

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmanız doğru değil bu türün bayan olanıda var.

0|0
    0|0
  • Bu tip mesajlara olumlu cevap veren kaşar hemcinslerin olduğu sürece bu abazalar da yüz bulup mesaj atıcakdır olumsuz tepki alınca nasıl da şaşırmış alışmış tamam diyenlere abaza..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 24

• bu resimde de belli nerde olduğu

0|0
    0|0
  • Kiz bazi sapiklar arada çok fazla azitiyor ,, bütün erkekleri dahil etmiyelim ,, sen engelle gitsin onan kötüleride var

0|1
    0|0
  • Vikeda erdal demı bu herkes bunu paylasıyo

0|0
    0|0
  • Olmayan beyinden bahsetmek yersiz

0|0
    0|0
  • Kufredip engelle kanka afsgsf

1|1
    0|0
  • Ifsa et kimmis o edepsiz😂

0|0
    0|0
  • Güldüm

0|0
    0|0
  • Hepsi abaza lan 😂😂😂😂 koy gitsin 😂

0|0
    0|2
  • canım köylü ahshahshahahahaj

0|0
    0|0
  • Allah insana akıl versin.

0|0
    0|0
  • Neyse ki gerçek yüzünü görmüşsün.

0|0
    0|0
  • Beyni kıçında

0|0
    0|0
  • Off 😅

0|0
    0|0
  • Beyni var diye kim dedi

0|0
    0|0
  • Cevap vermek zorunda değilsin, direk engelle

0|0
    0|0
  • Erkekler belden aşağıda ki cinsel organıyla dusunur resimden de anlaşıldığı gibi

0|0
    0|1
  • Saçma

0|0
    0|0
  • Harbiden gerizekalıymış 😂

0|0
    0|0
  • Erkeğin triplisi tatlısı mal herifmis ya :/

0|0
    0|0
  • Deşifre et herkes engellesin

0|0
    0|0
  • üzüldüm bu kadar basit insanlarn varlığı beni rahatsız ediyor açıkçası

0|0
    0|0
  • Genelleme yapamayacağım bir ergen yüzünden.

0|1
    0|0
  • Hangi sitee

0|0
    0|0
  • Köylü demiş yaa😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...