Doğal ve kapalı bir kizim oyle asiri bir guzelliğim yok ama çok bakiyorlar bana nedendir?

Arkadaslar lutfen oncelikle onyargisiz yaklasin. kapali biriyim cok dar vs giymem. makyajda yapmam rahat takilan biriyim ama. eskiden beri bana hep alimlisin derler..
Cok sasiriyorum surekli bir ortamda dikkat cekiyorum kadin olsun erkek olsun birine baksam bana bakakaliyor %80 i bu sekilde.
Sizce bunun nedeni ne olabilir ahim sahim biride degilim oysaki..

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• herşey güzellikte ya da düzgün bir fizikte değildir. kimi kadın çekicidir. kimi kadında şeytan tüyü vardır. kimi kadın seksidir. kimi kadının bakışları etkiler

0|0
    0|0
    • 2ay

Bakislarimda bise var evet okulda bir kiza bakmistim beni ogretmene sikayet etmisti :) ya cekici kime denirki

• 2ay

anladimm zaten demek bakislarimdan cunki cok degisik baktigimi solerler

• 2ay

Olabilir :)

En İyi Kız Görüşü

• istersen mesaj at bna faceden bakayım sana. merak ettim güzelliğini değerlendireyim. bazıları mesela güzel olmasada ilgi çeker veya illaki bir yerin çok güzeldir ondan bakıyorlardır

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Demek ki güzelsin.

0|0
    0|0
  • Sana öyle geliyor, #uzmangörüş

0|1
    0|0
  • çünkü çok güzelsin kardeş.

0|0
    1|0
    • 2ay

Yok ya cidden cok bir guzelligim yok

• bazıları kapalı seviyor belki çok güzel bakıyorsundur saf mutlu bir şekilde hayata (herkes herkese bakıyor sevgilisi olanlarda tek sana değil)

0|0
    0|0
  • Yüzün fazlaca mi bebeksi?
    Bak ben de merak ettim şimdi 😃

0|0
    0|0
  • Nedenini sen bizden daha iyi biliyorsun.

0|0
    0|0
  • olabilir ne olmuş yani.. senin begenmedigin güzellik herkesin dikkatin i cekebilir yani..

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben kendimi cok seviyorum. begeniyorum ozguvenim tam ama cok dikkat cekiyorum surekli yuzum gozum sisiyor biri bana guzel dedigimde ve bu beni rahatsiz ediyor acaba neden bukadar bakiyolar benden daha nice guzelleri var

• 2ay

Yay burcuyum

• 2ay

hmm. güzel mis.. benim profilimdeki. kiside benim yüz guzelligimden dolayi hep ayni şeyleri duydum.. ama bana göre sıradan. şeyler.. ama sıcak kanlı olmak iyi gelmiyo bana

• Ben merkezli olma bu kadar herkes herkese bakıyor sana baktıkları kadar başkasına da bakıyolar :D

0|0
    0|0
  • bir resmini görseydik daha olumlu bir yorum yapardık

0|0
    0|0
  • endamın fiziğin uzun ve büyük diyedir belki. ne kadar bol giysen kendini belli eder

0|0
    0|0
    • 2ay

Valla vucudum kivrimli ama oyle dolgun hatlara sahip degilim pek

• 2ay

Yani mesela instagram actim herkesemi bilmiyorum hesabim gizli. mesela kabul ettihim herkes cevap vermeme ragmen mesaj atiyor

• 2ay

bana mesaj atıver meraktan çatlattın of

• üstü minare altı bilmem ne tipi giyiniyorsan fln?

0|0
    0|0
  • Bende merak ediyorum şimdi seni

0|0
    0|0
  • Vucut guzelligine guzel olup olmadigini bilemezsin 😉

0|0
    0|0
    • 2ay

Fizigim begenilir ama cicili bicili dar mar giymiyorum. ki sportif rahat takilan biriyim nerden anlicaklar fizigimi

• 2ay

Yuh yani onu nasi yapiyorum

• 2ay

Fiziginle yuruyusunle kalcalarin belli olur ne giysen hem kapali kizlar daha Seksi olaniliyor

• Seksisin

0|0
    0|0
  • Yazdıklarını okudukça kafamda bir sima şekillendi. Sonra döndüm baktım. Gayet çıtı pıtı bir kız😊

0|0
    0|0
    • 2ay

Hahaha aynen :D

• 2ay

Velhasıl hoş hatunsun İşte😊

• 2ay

Sen nerelerdesin

• fiziğinden kaynaklanıyordur

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama kimi kapalilar var oyle giyinirlerki ben rahat ya ne bileyim soyle soyliyim spor takilan biriyim biyerime cok bellide etmem

• 2ay

Geriye birşey kalmadı zaten, manken gibisin

• 2ay

Yani evet ama boyum uzun degil okadar

Kızlar Ne Diyor 4

• Etrafa yaydigin enerji ve yildizin kismetin hersey etkili..

0|1
    0|0
  • Yapiliysan biraz dikkat cekiyor olabilirsin benim kuzenimde sade kapali makyaj yapmayan birisi ama o yapili oldugundan biraz dikkat cekiyor oda

0|0
    0|0
  • Ee olabilir

0|0
    0|0
  • Neden olacak, fiziğin güzel diyedir

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya yuzumde guzel ama hani ahim sahim biri degulim acikken oyleydim de kapandim simdi vucut belli etmiyorum e makyaj yok sac yok

• 2ay

Bana acikken yuz icin modellik teklifi gelmisti her gittigim kuaforde halen daha yuz hatlarin cok iyi model. ol frlan diyolar ama ben olamam tabiki.. Fizikte ayni sekilfe ama aile vs hem kapaliyim ayip olur :)

• 2ay

o kadar iyiysen şansını dene derim, ayıp olacak birşey değil bence
      istersen takip et beni

Yükleniyor...