Çekingenim bu yüzden sınıfa nasıl uyum sağlayacagimi bilmiyorum?

Bu yıl Ünv 1. sınıfa başladım fakat çekingen yapımdan dolayı sınıfa alışma konusunda zorluk çekiyorum. Bütün bir yıl beni Pısırık, yabani görmelerini istemiyorum. Sınıfa ilk girdiğimde kendimi çekingen göstermemek için ne yapmalıyım?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Insanlari çok takma onemseme takılacak gibi değildir kimse çünku. Ilk hafta konuştuğun kişiler sonradan dağılırlar. Zaten sana önem değer veren biri senin yanına gelip arkadaşlık kurmaya çalışır yanına gelen biri varsa onunla arkadaşlık kurabilirsin. Dedigim gibi ilk haftadaki arkadaşlıklar kalıcı olmayacağı için çevreni geniş tutmaya çalıs. Ama bence derslerine daha çok önem ver o daha önemli

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• "Hey millet antepli var mı bu mekanda" diye bağır hem hemşehrilerini bulursun hem de çılgın manyak kız derler :)

0|0
    0|0
  • Uyum sağlamak da zorlanacağını sanmıyorum zira tanışmaya gelecek hemcinsim çok insan olacaktır koru kendini onlardan ZALIMLAR GELİYOR :)

0|1
    0|0
  • sağlarsın be tek sorunun bu olsun

0|0
    0|0
  • Orası lise değil ki pısırıklık söz konusu olsun. Kimse kimseyi genelde takmaz. Bütün sınıf arkadaş olamazsınız zaten. 4-5 kişilik bir grubunuz olur. :)

0|0
    0|0
  • Dersten kacmayi teklif et herkese

0|0
    0|0
  • Nedir bu elalemin düşüncesi senin düşüncelerinden daha önemli olmasına neden olan şey sen nasılsan öyle davran beğenen gelir beğenmeyen gelmez sana kimse kalkıp laf etmez yermez korkma

0|0
    0|0
  • Selamün aleyküm ağalar de :D

0|0
    0|0
  • bence çekingen kal bu pısırık olduğun anlamına gelmez zaten 1. sinifta kanka olanlar Son sene kavgalı olacak az uzak dur 2. sinifin 2. donemi ortaya çıkar kimin ne olduğu sende 2 sınıfta yavaştan arkadas ortamini kurarsin sağlam olur

0|0
    0|0
  • Hâyà sahipli olmanız güzeldir. Boşverin insanları. Nerde az insan orada çok huzur vardır...

0|0
    0|0
  • Olduğun gibi davran, bu şekilde daha kaliteli çevre edinirsin. Kimseye yaranmaya çalışma, tabi ki kimseye karşı yabani de olma. Yardımlaş ama abartma, devamlı yardım etme peşinde olma, ve her şeyde de yardım isteme kimseden

0|0
    0|0
  • Sınıfa bağırarak ve koşarak gir. Herkes kaçsın, çok değişik olur

0|0
    0|0
  • Rahat ol :D

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir şekilde giyin gir içeri kimseyle göz teması bile kurma burnun havada olsun yavaş yavaş yürü sırana otur bacak bacak üst üste at telefonla uğraş hoca gelene kadar dersini dinle çık git akşam instegramda 10 kişi ekler seni 😂

0|0
    0|0
  • Günaydın millet Merhaba diye bir kere bagir gerisi gelir

0|0
    0|0
  • Doğal ol. Kasma kendini.

0|0
    0|0
  • Hangi okul

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...