Always Rock Bar'a giden var mı?

Ankara'da okuduğum sürece en güzel anılarım hep ordaydı. Metal müzik ve projeksiyonla yansıtılan klipler, bira (efes tabiyki), simsiyah uzun saçları olan simsiyah giyinmiş kızların görüntüsü bile aklımda. Hele mevsim ilkbaharsa ve haftasonu ise Sakarya Caddesindeki kalabalığı izlemek bana huzur veriyordu. Bin tercih hakkım olsa binide Ankara olur.

1|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Sen böyle diyince gidesim geldi

0|1
    0|0
    • 2ay

Biraz önce Aydın'dan istek parça yaptım sağolsunlar çalmışlar haber verdiler. :D
      İstek parçam Dark Tranquillity - Focus Shift

• 2ay

Oda güzel zira Lethe başka

• 2ay

Lethe ilk dinlediğim şarkılarıydı. Ama çok dinledim herhalde sıkıldım. İnsanity's crescendo'ya taktım şu aralar. Arkadaşlar pek fazla sevmiyor giriş yüzünden ama sonrası mükemmel.

Kızlar Ne Diyor 2

• Lise zamanları birkaç kez gitmiştim. Yine o binadaki Back House Grunge Bar daha tercih edilesi geliyordu bana. Ama en sevdiğim bar Don Kişot'tu. Artık hiçbirine uğramıyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bence bir haftasonu Always Rock Bar'a git balkondan yer kap. Sakarya'yı izle. Ankara'nın kıymetini bilin.

• 2ay

Bu Kızılay'da patlayan bomba sonrası mı yoksa genel bir durum mu?

• 2ay

Genel bir durum.

• bana dandik geliyor. ama karşısındaki barlara göre daha sakindir. böyle tam bir iki arkadaş içip kafa dinlemeli, dertlenmeli. severim yani 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Birde izmire bekleriz :))

0|1
    0|0
    • 2ay

İzmir'e geldim birçok kez. Melih başka fişkiyeci falan ama metro yapmış. O metro, otobüs ağı falan beğenmedim. Gece hayatı meselesine gelince Ankara'da kasvetli bir hava var kuzey ülkeleri gibi metal müzik Ankara için daha uygun.

• Neden

0|0
    0|0
Yükleniyor...