Deniz olan yerde yaşayamam?

Birçok kişi deniz olmayan yerde yaşayamam diyor lan sen hiç Ankara'da yaşadım mı? Aydınlıyım, ilk Ankara'yı kazandığımı duyduğumda hassktr dedim. Keşke yazmasaydım tercihlere diye ne üzülmüştüm. Ankara'ya gidiyorum otobüste Afyon'dan geçiyoruz, lan burda ot bile bitmiyor ne içim memleket dedim. Sonra kayıt oldum, Ankara'ya alıştım. Karanfil'de, Sakarya'da özellikle Always Rock Bar'da takılırdım. Şimdi mezun oldum, Aydın'a geldim deniz 30 dk yol ama o Always Rock Bar'da Sakarya Caddesinden geçen insanları izleyerek, metal müziğin doruklara ulaştuğı o anları özlüyorum. Denizde neymiş. Arkadaşımla oturup onu terkeden kız arkadaşından konuşmayı bile özlüyorum. Beyler bayanlar ben AnGara'yı özlüyorum, çok sıkıldım Aydın'da.

1|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• İstanbul da yaşıyor aslen Ankara lıyım. Ankara yı çok seviyor ve özlüyorum. Bana neyini özlüyorsun diyolar. Kokusunu bile özlüyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bende back house ta takılırdım :D o balkon cidden güzel ya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Üniversiteyi bitirip memleketine her birşey bu psikolojide oluyor galiba boşluğa düşüyor o yıllar en güzel yıllar çocuk değilsin ergen değilsin hayat senin. Özgürlüğün başkenti Üniversite sınırları zorluyosun hayatı öğreniyosun insanı doğruyu yanlışı iyiyi kötü vefayı dostluğu hayatın klit yeri o dönemde kişiliğini buluyosun bir kere unutulmayacak anılar her insanın mutlaka yaşaması gereken bir deneyim..

0|1
    0|0
  • Angara candır be. Bende okul için şehir dışına amasyaya gittim hiç alışamadım hergün Ankara özlemi çekiyorum gerçekten Ankara ve ankaralılık bambaşka

0|1
    0|0
  • Ankara da yaşam kur o zaman kendine

0|0
    0|0
  • Aydın da pek çirkin yer ya... o dağlar hep ustune ustune geliyor insanin

0|0
    0|0
    • 2ay

Tam tersine ben dağlarını seviyorum bir tek. Eski bir motorum var o yamaçlara yavaş yavaş tırmanırken Aydını izliyorsun ya bana en çok huzur veren şeylerden biridir o.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ankara'yı değil Ankara'da yaşadığın anıları özlüyorsun

0|1
    0|0
  • Denizsiz bir şehir ruhsuz bir bedene benzer

0|0
    0|2
  • Bence senin Aydın'da çevren yok

0|0
    0|0
    • 2ay

Benim Ankarada da çevrem yoktu ki. Birkaç arkadaş giderdik Always Rock Bar'a. Diğerleri metal müziğe gürültü diyen tipler hiç sevmem. Ayrıca ben denizi sevmem. Lan o güneşi altında yanıyosun, bir hafta kızarmış piliç gibi dolaşıyorum.(krem sürsem bile beyaz tenliyim kızılderiliye dönüyorum.)

• 2ay

Herkesin zevk-i farklıdır. Ben senenin 10 ayındeniz üstündeyim ve çok mutluyum. Yazın tatildede teknemdeyim yine kopamıyorum denizden.😄Sen bozkırların adamısın demek 😊

Yükleniyor...