Kadınlara ''Egolusun!'' yazarken, hemcinslerinizi suçlamayı düşündünüz mü hiç?

Hani biz kadınlar, mesajınıza, iltifatlarınıza, birçok sapkın iletiye cevap vermiyoruz ya özelden.

Acaba kadına ''Egolusun!'' ve bilimum eleştirileri yapmak yerine, hiç hemcinsleriniz olan erkekleri suçladınız mı? Samimi olun lütfen bu konuda. Hiç dediniz mi ''Bu kadında haklı ya. Bir sürü sapkın düşünceli erkeğin mesajı ile uğraşıyor. Bize de iyi niyetli olsak dahi, hemcinslerimiz yüzünden önyargı ile bakıyordur.''

Merak ettim ben bunu diyeniniz olup olmadığını:)

0|1
1|31

En İyi Erkek Görüşü

• Diyorsun'ya egoyla ilgile değil, hemcinslerinin suçu diye. ! Bende sana şunu söylüyorum.
    Geçeceksin bu işleri !!
    Öncelikle şunu belirteyim'ki benim hemcinslerim senin ve senin gibilere çok iyi KRİKO görevi gördükleri için, edilen iltifatlardan ve atılan mesajlardan ilgiden alakadan dolayı haliyle sizinde bir yerleriniz kalkıyorr tavan yapıyor.
    Mesaj kutusunuda neden kapatmıyorsun? Çünkü ilgi alaka senin egonu dahada kabartıyo dahada senin kendini birşey sanmana katkı sağlıyor öz güvenini yükseltiyor, ve belli bir süre sonra atılan mesajlar senin ve senin gibilerin ilgisini çekmiyor.
    Çünkü temin bahsettiğim gibi, bizim KRİKOLAR sizin egonuzu her saniye besliyorlar.

1|0
    0|0
    • 2ay

Düşüncene saygı gösteriyorum, teşekkürler.

• 2ay

Keşke küfürü hakedebilsen.
      Sana küfür etmek, küfüre yakışmaz.
      Onu bile hakedemiyecek kadar yan sanayisin.

• 1ay

Hayirdir kafana taş mı düştü 😊

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• İnsanların genelleme yeteneği çok yüksektir o yüzden kötü bir durumu genele yayarlar bu ne kadar haksız bir durum olsa da bundan kaçış pek yoktur. tamamen bir sapık olan hem cinslerimizi sorgulamaya yargılamaya hiç gerek olduğunu düşünmüyorum çinkü beyinlerinin neredde olduğunu biliyorum ve oranın da düşünceyi algılayacağını zannetmiyorum

1|0
    0|0
  • Onları suçluyorum ben haklısınız ama bir kaç kişi ile karşılaştım kendileri yazıp kendileri triplenşyorlar
    İlgi çekmek için herşeyi yapan kız az bende yüz vereyim dediğim zaman değişiyor zor kız olmaya çalışıyor

1|0
    0|0
  • ehh hanımlarda aynı iyi niyete sahip olsa
    ne iyi olurdu
    bir erkek sapık kötü diye digerlerini öyle görmese
    ama nedense karşı cinsi bir kişi üzerinden degerlendirip hesabını kesiyoruz

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben tek taraflı yargılamıyorum zaten. Ancak ben karşı cinsime bu soruyu yöneltmek adına böyle sordum.

• Cevap vermeyen bir kimse egolu olmaz. Aksine bu sitede mesaj bölümü kapatmayan o abazanlardan gelecek iltifat dolu cümlelerle egosunu şişirecek kadar öz güveni düşük zavallı bir kadındır.

1|0
    0|0
  • Dogrusu ben dusunmedim. Bazi kadinlar oldu dusunduyum iyi kadinlar iyide derken yani iyi insan. Ama cogu zaman birine oylesin arkadas olmak icin meraba yaziyorum gorubde cevab bermeyince hemen egolu kiz diye dusunuyorum. Bunada ister inan ister inanma.

1|0
    0|0
  • Annem 52 yaşında normal bir kadın Facebook'tan gelen mesajları görünce anladım ki kızların işi çok zor bu Abazalar ile çok fazlalar ve kadını erkekten soğuturlar.

1|0
    0|0
  • El ele tutuşmak için 6 ay bekletirseniz böyle olur.
    Erkek direkt üzerine atlayacağı kız arar. Ve öyle davranır.

1|0
    0|0
  • yoo neden suçlayayım ki

1|0
    0|0
    • 2ay

Suçlucaksın tabiki. Senin o lanet olası hemcinslerin yüzünden, çekmediğimiz kalmadı artık.

• Her gun diyoruz bunu

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • ego kavramı kadınları özgü birşey degil ki kadınlar kadar erkeklerde egoludur ben bile bazen kendimi egolu buluyorum ama minimum seviyeye indirmek için çaba sarfediyorum

1|0
    0|0
  • kişinin egosudur önemli olan sebebi yoktur bunun

1|0
    0|0
  • İsteyen istedine cevap verip vermemekte özgür egoyla alakası yok hoşuna gider yazar gitmez yazmaz kadınları çözemez kimse muayyen gunundedir kaç ordan 😀

1|0
    0|0
  • Egolu olduğun için kendini suclu hissetmemek için soru actın sende oda ayrı bisey sdad

1|0
    0|0
    • 2ay

Egom var elbette, niye olmasın ki buna engel nedir? Ama o nedenle açmadım. Çünkü burada ki kimse suçlu hissedeceğim kadar değerli değil benim için. Benim merak ettiğim bir konu sadce.

• kadınlarda oran yüksek ama

1|0
    0|0
  • insan olarak ele alırım

0|0
    0|0
  • EGOLUSUN.

1|0
    0|0
  • Kimseye rahatsızlık veren mesaj atmadım. Atmam da. Abaza muamelesi görmekten sıkıldım

1|0
    0|0
  • Yo ben bu yaşıma kadar çeşmede çalıştım kadınlar erkeklerden daha sapkın.

1|0
    0|0
  • ben demem öyle bırsey :D

1|0
    0|0
  • Yokd3

1|0
    0|0
  • İlgi gören insan her zaman seçici olur

1|0
    0|0
  • Ben demedim :)

1|0
    0|0
  • Olmaz mı

0|0
    0|0
  • Merve ablacım benim sana bir şey danısmam lazım yaşının ve hayat tecrübene dayanarak..

Bana özelden yazar mısın?
    Xper den dolayı ben yazamıyorum da

0|0
    0|0
  • Ablacım benim paylastığım soruyu okuyup bana yardımcı olur musun?

0|0
    0|0
  • Çok haklısın

0|0
    0|0
  • Mesala ben bana iltifat eden kızı hiç terslemem sizin gibi kadınlar egolu 😀😊😀😁😁

1|0
    0|0
    • 2ay

Hahaha bu da güzel birşey işte. Cici ve sıcakkanlı erkek tipi yani :D

• 2ay

Ah çok teşekkür ederim o sizin ciciliğiniz 😀

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...