Hayatimi degistirmek istiyorum ama pek mumkun gozukmuyor?

Dertlesmeye ihtiyacim var o yuzden aslinda buraya biraz icimi dokucem gibi bir sey olucak. Ben 18 yasindayim uniye basladim. Lise hayatim gercekten berbatti. Cok asosyaldim resmen bikac arkadasim vardi o kadar. Cok utangac bir yapim var ve bundan nefret ediyorum. Ama asiri utangacim oyle boyle degil yani. Bir donem kitapcilarda gorevlilere kitap sormaya bile cekiniyodum o derece bir utangaclik. Su ana kadar hic sevgilim olmadi hep platoniktim ve sadece bir kere erkek olan bir arkadasim oldu o da arkadasimin sevgilisiydi onlar ayrilinca bizim arkadasligimiz da bozuldu. Belki size sacma gelicek veya daha iyi diyiceksiniz ama hic kimseyle opusmedim ya da flortlesmedim hayatim boyunca o yuzden bu konularda da berbatim. Simdi universiteye gectim daha 1 hafta oldu ama hic arkadasim yok ve kendimi cok yalniz hissediyorum bugun resmen aglicaktim zor tuttum kendimi cok kotu bir ruh hali icindeyim. Size sacma gelicek ama ben boyleyim. Oyle sevgili falan da istemiyorum Şu an tek istedigim guzel anlasabilicegim, eglenebilicegim bir arkadas grubu ve bana destek olucak, kotu hissettigimde bana sarilicak, benimle saatlerce telefonda konusucak ve gercekten deger vericek biri. Boyle ders cikislarinda oturup bir kafede saatlerce sohbet edebilicegim insanlar istiyorum sadece. Cok sey mi istiyorum bilmiyorum fakat okuldaki insanlarin yuzde 90i buna sahipken benim bu kadar istememe ragmen sahip olamamam cok uzuyor beni. Kendimi sanki surekli bir seylerden geri kalmis gibi hissediyorum. Of ne yazmisim be. Neyse, iyi geceler hepinize.

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ayy canım benim. vallahi beni anlattın. ben de öyleydim. gerçi şimdi de utangaçım çok. ama en azından arkadaşlarım var, sınıftakilerden çekinmiyorum. ilk önce şunu bil orda kimsenin senden eksiği, fazlası yok. herkes bir birini yeni tanıyor daha. önerim şu ki hemen ilk konuştuğun kişiyle kanka olmaya kalkışma. sonra pişman olursun. genel olarak tüm sınıfla iyi geçinmeye bak. herkesle biraz lafla, sohbet et. bir yerden konu aç. ben hep saçmalarım, komik duruma düşerim diye korkuyodum. ama öyle bişey yok. kimse sana karşı ön yargılı değil, kimse dalga geçmez, alay etmez seninle. biz kendimiz çok büyütüyoruz sadece. bir süre herkesi gözlemleyerek anlicaksın zaten kimle daha iyi arkadas olabileceğini. bide sakın kendini utangaç gösterme insanlara. sonra üzerine bir yapışır, konuşmak isteyince bile konuşamazsın. unutma kimse senin eskiden nasıl biri olduğunu bilmiyor, yani a bu kız utangaçtı, nasıl sosyal olmuş demicekler. o yüzden olmak istediğin gibi ol. 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bende lisedeyken asosyal değildim ama çekinger ve özgüvenim eksikti ama şu an çok süper de olmasa iyi bir arkadaş grubum hatta kardeşlerim diyebilirim hayatın karşına neler çıkaracağını bilemezsin belkide zamanla çok sevilen biri aranan biri olucaksın bu nedenle çok kendini üzme bence :) iyi geceler

1|0
    0|0
  • Sen önce kendinle arkadaş ol peşi gelir kendinle anlaş

1|0
    0|0
  • Bir sürü erkek tanıyıp yediği haltın haddi hesabı olmayan bir kız olacağına böyle kız olmaya devam et bence ama yinede sen bilirsin tabii.

0|0
    0|0
  • Sıkıldığında yaz bana gercek hayatta dertlesecegin biri olmasa bile burada olabilir

1|0
    0|0
  • Sınıfta insanlara karsı soguk durma göz temaslarında bir gülümse merhaba de gerisi gelir. İnsanlarla konusmaktan korkma ne düsünürler deme

0|0
    0|0
  • mesaj attım okursun

0|0
    0|0
  • çok uzun okumadım. değişimler zordur ancak imkansız değildir

0|0
    0|0
  • Okumadim uzun dgistirmek istiyosan kucuk kucuk basla

1|0
    0|0
  • Bende tam tersiyim ama yalnızım

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Ünide yeni bir hayata başlamışsın ve herşey daha çok yeni. Bence biraz zaman geçince değişecektir ünide. Ama sen de kendini minik minik zorla yapmadığın şeyler yapmaya çalış. Canını da çon fazla sıkma bence bunun için

1|0
    0|0
  • Lisede ben de oyleydim. Su an universite 3. Sinifa gectim. Ilk haftalarin sıkıntısı bu. Mutlaka birileriyle tanisacaksin. Arkadasin olacak. Ask konusuna gelince... bence cok buyuk bir eksiklik degil. Mutlu olman icin gereken sey arkadas ya da sevgili degil. Sadece sen ve hayallerin yeter.
    Pekii nerelisin? Eger ayni ildeysek tanisabiliriz ^_^

1|0
    0|0
  • Bende öyleyim ama hiç dert etmedim valla sanki insanlarla konuşunca ne oluyo insanlar uzmekten başka bişey bilmiyor.

0|0
    0|0
  • hangi okuldasin

0|0
    0|0
  • Anlat ben seni dinlerim

1|0
    0|0
    • 2ay

Durum yukaridaki gibi iste :(

• 2ay

Üzülme yalnız değilsin kendine en büyük destek de yine sensin hadi gülümse 😊 mutlu ol kendini depresyona sokma

• 2ay

🙏🏻🙏🏻

• bende de oyle ama sansla alakali bir sey ve ilk hafta kimse birbirini tanimiyr 1-2 ay gecsn amfide gulme krizlerine girersn insallah

1|0
    0|0
Yükleniyor...