Evlenmek istiyorum ama damat yok adaylar hep fan fini derdinde?

21 yaşındayım üniversite son sınıfım okul bitince işim de olur muhtemelen sağlık sektörü 23-24 gibi evlenmek istiyorum her şey zamanında güzel diye düşünüyorum erkek neyse de bayan için mesela kadın doğum konusunda bile 30 dan sonra çocuk yapmak vs sıkıntı olabiliyor

Ama üniversitede vs olan erkekler yaşları küçük olduğu için mi bilmiyorum hep amaçları belli benim hiç sevgilim olmadı direk evlenmek istiyorum görücü usulü de olamaz yani ailem de arkadaş çevrem de yok gibi bir şey ciddi şekilde cevap verebilir misiniz nasıl olur ben aramak istemiyorum aramam da kader deyip beklemem mi lazım kaderime de güvenmiyprım o da ayrı konu

Güncellemeler:
2ay Güncellll

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• haklısın bu konuda

0|0
    0|0
    • 2ay

Tecrübeli olarak ne dersin kısmet bu işler deyip beklemek mi lazım

• 2ay

elimiz de değil

• 2ay

bir kız erkek peşinden koşmamaloı diye düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum acaba arkadaşlarım hep kendi buldu

Ben de kader deyip beklemeli miyim

• tanışalım mı?

0|0
    0|0
  • Bekar kalmak bazen en güzeli bence. bu devirde edepli aile terbiyesi almış kızda bulmak ta zor.

0|0
    0|0
    • 2ay

Sen erkeksin 35 e kadar bile yolu var da bayan olunca zor biz çabuk çöküyoruz çocuk doğurma yaşı geçiyor falan

• 2ay

Evet yanlış düşünüyorsun. bu olayı cinsiyete bağlama, kalbin ve aklın ile hareket et. evlilik mertebesi cinsiyet ayırt etseydi, iki cins bir arada aynı yaßtığa baş koymazdı. sabret alın yazın seni birgün bulur.

• 2ay

*yastığa

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...