Bu siteyi çok yararlı buluyorum. Sizde benim gibi düşünüyor musunuz?

Merak ettiğim herşeyi soruyorum cevaplar alıyorum hem bilgileniyorum hemde kültürüm artıyor bence fikir alışverişi yapmak çok faydalı 😊

0|1
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece kafa dağıtma içim

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen öyle bazı sapıklar dışında ve gereksiz kişilikler

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Konulardan siyaset, sanat, teknoloji gibi kategorileri incelersen faydalı taymda dönen paylaşımlar geyikten öteye geçmiyor genelde

0|0
    0|0
  • Evet bende

1|0
    0|0
  • Kültür artması :) Artıyorsa ne güzel :)

0|1
    0|0
  • Bence de cok faydali bir site.

0|1
    0|0
  • Aşırı çok faydalı

0|1
    0|0
  • Kitap okusan daha çok kültürlenirsinix veya haber oku gelen cvpların neresinde bilgi alıyorsun çoğu dalga geçiyor

0|1
    0|0
    • 2ay

Mantıklı sorular sorarsan mantıklı cevaplar alırsın😊

• 2ay

Demekki mantık göreceli bişey 😊

• 2ay

Sanırım size göre oram nasıl, sevgilimden ayrıldım ne yapsam ne alsam vs gibi sorular mantık dediğiniz sorular bunların dışında pek görmedimde bişey :))

• Bu siteyi sanal fuhuş ortamı gibi buluyorum alt tabakada yararlı bilgiler var ama kullanım amacı çoğunluk için farklı bende zaten buraya deniz görmemiş davarların yorumlarını okuyup gülmeye geliyorum ordanda sözlüğe entry girmelik malzeme çıkıyor

0|0
    0|1
  • hiç yararlı değil

0|0
    0|0
  • Gereksizler ve troller harici güzel.

0|0
    0|0
  • Haklısn 😉

0|0
    0|0
  • Çok yararlı tabi

0|1
    0|0
  • Cahil sürüsünün içindemi

0|0
    0|1
  • Çok saçma sorular var ikincisi bu site ahlak ahşabını eskitiyor

0|0
    0|1
  • Kültürün burada artıyorsa sıkıntı büyük 😅😅

0|0
    0|1
  • Valla benim icin en guzel yani bunkadar cahil ve aptal oldugunu grunce baya baya egom tavan yapio

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Yararlı olsaydı mantıklı ve eğitici sorularla ilgilenirdi insanlar. Tamamen zaman kaybı. Kendi kafalarından editor üretip hava basıyo admin. Kim tanıyo bunları ksden başka hiç kimse. Kendi kendilerine ünlü oluyorlar, günden yaptıklarını sanıyorlar. Boş işler ama zaman geçiriyoz işte ;)

0|2
    0|0
  • Ya ahahahahahahaha

0|1
    0|0
Yükleniyor...