SİZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ?

Benim kardeşimden öte dediğim bir arkadaşım var. Belki de ben öyle sanıyorum. Bu arkadaşım sürekli bana yalan söylüyor mesela biz sürücü kursuna yazıldık. Resmen ağlıyordu sınavları geçemicem çok kötüyüm diye ben gayet iyiyim diyordum bir baktık ki o geçti ben geçemedim. Vs...
Onun haricinde bana şunu yapalım diyor o gün geliyor hadi dediğimde yok diyor... Gerçekten artık ne yapacağımı bilmiyorum beni çok sevdiğini söylüyor ama inanmıyorum artık ona. Ben bana zarar veriyorsun üzüyorsun bir daha konuşmayalım diyince çok ağladı baeıştık sonra
Ve ben sürekli arkadaşlarından kazık yiyen birisiyim ne yapmalıyım ben ya da siz olsanız ne yapardınız?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kazık yemen son derece normal bunu biliyosun ne yapman gerektigini de gayet iyi biliyorsu😄

1|0
    0|0
    • 2ay

Ne yapıcam bırakamıyorum ki başka arkadaşım pek yok çok yalnızım sevgiye muhtacım

• 2ay

Yanliş anlamamistim kotu bisey soylesende bunh iltifat olarak kabul edecektim muhtemelen 😊 Ayrica yapabilirsin çok zor bir şey değil onur şeref ve itibarini incitecek durumlar hariç hicbir sey ama hicbir sey keyfinden daha onemli değildir mantikli değil mi? Bunu içine isle 😄

• 2ay

😌mantıklı 😳

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...