TRAVESTİLERİN EN RAHAT YAŞADIĞI FUHUŞ YAPMAK ZORUNDA OLMADIĞI ÜLKE HANGİSİDİR ARKADAŞLAR?

Selam arkadaşlar benim travesti olmak istediğimi anlattığım yazılarımı okumuşsunuzdur bknz:TRAVESTİ OLMAK İSTİYORUM fizik tedavi okuyorum ve sanırım travesti olduğum zaman ülkemde bana mesleğimi yaptırmazlar o yüzden bende önümde daha 4 sene olmasına rağmen yükseklisans yapıp hayatımı devam ettireceğim, eşcinsel haklarına saygılı ve beni travesti kimliğim ile kabul edicek bir ülke arıyorum sizce hangisi daha iyidir? Bu arada orada bir travesti ile evlenmek istiyorum.

Edit1:Hollandayı eklemedim arkadaşlar hollandaca öğrenemem şimdi ben geçerli bir dilde değil ayrıca

Edit2:Kanada çok soğukmuş diye duydum ben sıcak iklim insanıyım bunlarıda göz önünde bulundurun.

• KANADATRAVESTİLERİN EN RAHAT YAŞADIĞI FUHUŞ YAPMAK ZORUNDA OLMADIĞI ÜLKE HANGİSİDİR ARKADAŞLAR?
    8% (1)7% (1)8% (2)Oy Ver
  • AVUSTRALYATRAVESTİLERİN EN RAHAT YAŞADIĞI FUHUŞ YAPMAK ZORUNDA OLMADIĞI ÜLKE HANGİSİDİR ARKADAŞLAR?
    25% (3)21% (3)23% (6)Oy Ver
  • AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİTRAVESTİLERİN EN RAHAT YAŞADIĞI FUHUŞ YAPMAK ZORUNDA OLMADIĞI ÜLKE HANGİSİDİR ARKADAŞLAR?
    17% (2)21% (3)19% (5)Oy Ver
  • İNGİLTERETRAVESTİLERİN EN RAHAT YAŞADIĞI FUHUŞ YAPMAK ZORUNDA OLMADIĞI ÜLKE HANGİSİDİR ARKADAŞLAR?
    0% (0)7% (1)4% (1)Oy Ver
  • IRAK ŞAM İSLAM DEVLETİ buna trol olsun diye basan arkadaşlar gerçek düşüncelerini yoruma yazsın lütfen TRAVESTİLERİN EN RAHAT YAŞADIĞI FUHUŞ YAPMAK ZORUNDA OLMADIĞI ÜLKE HANGİSİDİR ARKADAŞLAR?
    50% (6)44% (6)46% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• hollanda

0|0
    0|0
    • 2ay

neden inatla hollanda yazıyon

• 2ay

inat mı? ben bir defa yazdım ne inadı.

• 2ay

ha sorry ben sorunun hepsini okumadım. mutlu ol da yer önemli değil.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Tvbs

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Yazdıklarının hepsi transeksüellere karşı oldukça iyi yaklaşıma sahip.

0|0
    0|0
    • 2ay

aynen ama ben hangine gitsem acaba

• Abd tabi

0|0
    0|0
  • AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

0|0
    0|0
    • 2ay

erasmus ile giderim belki

• tayland sanırım

0|0
    0|0
    • 2ay

ingilizce öğrenip gidicem dayı ne taylandı. tayca nasıl öğrencem

• 2ay

travesti diyorsun lan ingilizce mi diyorsun

• Herzaman dışlayanlar olacak ama en iyi amerika gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • Kanada. Hatta ışid tehlikesi altında olan lgbt üyelerini ülkelerine alıyorlar.

0|0
    0|0
    • 2ay

aynen ama çok soğukmuş benim popom orda donar. sonra popomu dövdüremem

• 2ay

Dalga mı geçiyorsun sen mk

Yükleniyor...