Annem benle ilgilenmiyor ne biçim annedir? yardım lütfen?

arkadaşlar bakınız benim Annem ve babam ayrı ben babamla kalıyorum dedem le ve babannemle annem şehir dışında yaşıyor ama ailesi ankarada yasiyor (anaannemler) annem biraz benimle ilgilenmio aslında önceden beri böyleydi beni haftada birkez ario ama wpde akşamdan sabaha kadar Online bir kızım nasılsın demiyor annem ankaraya bir ay önce geldi ve beni almadi teyzen ameliyat oldu dedi bir baktım ertesi gün instagramda teyzemle kafede güle oynaya fotolar ya beni daha almadi aramiyoda nasıl bir annedir ben bu zamana kadar duygularımı söyleyemedim ona ama artık söylemek istiyorum cesaret edemiyorum sizce napmaliyim gerçekten üzülüyorum?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kimi anne vardır kanguru gibi yavrusunu kesesinde taşır. Hiç ayırmaz. Kimi anne vardır caretta caretta kaplumbağası gibi. Doğurur ve terk eder.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de anlamadım anneni bence konuş bir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Üzülmene gerek yok eğer bir anne çocuğuyla ilgilenmiyorsa sende onunla ilgilenme zaten Anlaşılan annenden yavaş yavaş soğumaya başlıyorsun

1|0
    0|0
  • Adına üzüldüm :/ sen kendi ayaklarının üzerinde durmalısınız o zaman. İyi arkadaşlar edin. Yararı olur.

1|0
    0|0
  • anlat herseyi

1|0
    0|0
  • Galiba annen yeni bir hayat kurmuş kendine sensiz bir hayat onun için varsın yoksun önemli degil sanırım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...