uzun zamandir is hayatım yok evdeyim senelerdir insan icine pek karışmam
cok kotu hissediyorum kendimi çaresizce deli dana gibi aklimi oynatmak üzereyim kalbim aklım bana huzur vermiyor , sorunluyum çaresizim içimde kopan fırtına dolu iyice bıraktım kendimi , nişan dan ayrildiktan sonra ve seneler geçtikçe degisen düşüncelerim bitirdi beni , psikologa gitsem ilac verecekler ama derdime çare olmicak :(

0|1
08

En İyi Erkek Görüşü

• İnanmayacaksın ama aynı durumdayız be kardeşim, bizim gibi aynı dertten insanlar var, benim yapabildiğim de beklemek, ne beklediğimi bilemiyorum çünkü hayat raydan çıkmak üzere, belkide onu bekliyorum. Şunu söyleyeyim;iradem git gide artıyor bunu farkına vardım, bana bu garip geldi., irade dediğim;benliğim, kendime hiç yaklaşmadığım kadar yaklaştım, kendimi fark etmeye başladım, hiç bu kadar kendimi sevmemiş ve düşünememeştim. Yapmamız gerek kendimizin özünü bulup tekrar yola cıkmak, ben bunu yapmaya çalışıyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Olmaz tabi habire uyutcak seni lavuk pezemek it sanki gün olur devran döner ümidini kaybetme

1|0
    0|0
    • uyuyunca gecse kabul ederdm ama daha kotu yan etki yapıyor

• dertsiz kimse yok bunu çok iyi biliyorum hatalar bizler içindir sen yine hatadan donmus gecte olsa gelecege bir adim atmissin umarim her zamanda böyle gider hayatın, hı sevdiğin kiside seni bak etmemiş demek ki onune yine de bakabilmissin keske senin gibi pozitif bir dusuncem olsa ailem var hayatımda fakat bir tek dostum sirdasim olmadı icimde duygu patlamasi yaşıyorum resmen, kendime iyi gelebilsem ayağa geri kalkacam ama klişe bir soz ben eski ben değilim artik once isimden oldum sonra hayatımda olacak kisi sandım kisi yuzunden çıkamıyorm bunalımdan pismanliklarla dolu ruhum :(

• Şu ülkede iyisiyle kötüsüyle allaha çok şükür umut herzaman var bana sorarsan sokağa çıktığında ne bilim kendine bir iş bulabilirsin tekrar mesela işine adapde olabilirsin toparlamak elbette kolay olmayabilir ama inan seni bu durumdan ne pskolog ne o vereceği baplar kurtarabilir seni ancak kendini bulabileceğin bir uğraş kurtarabilir herşey ama herşey unutulabilir üstü kapanabilir emin ol geçmişin içinde seninle beraber kalır belki ama olsun dersin olsun herşey değişti bende değiştim dersin

• Depresyonun uzun anlaşılan

1|0
    0|0
    • cikamadim ki senelerdir

• sanada ii geceler

• Olur git

0|0
    0|0
  • Denemeden bilemezsin

0|0
    0|0
  • Bunu konuşmak lazım

0|0
    0|0
  • Meslek ne normalde?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...