Nazım hikmet vatan haini mi? vatan haini değil mi?

Nazım hikmet vatan haini mi? vatan haini değil mi? tamamen sizin görüşlerinizi merak ettiğim için soruyorum benım bir fikrim var ama sizinkileri önce dinlicem sürekli bu konu ile ilgili bir ikiye bölünmüşlük var düşüncelerinizi aktarır mısınız?

Güncellemeler:
2ay Değil mi derken onaylar bir şekidle demedim yanlıs anlasılmasın öyle mi öyle değil mi anlamında
2ay zcsdc

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• O kadarini bilmem ama karisini defalarca aldatan birinin aska dair siirleri zerrece samimi gelmiyor

1|1
    0|0
    • 2ay

valla bir sürü şey duydum da bende şaşırdım hep

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim memleketimiz gerçekçiliği sevmez. Natoya topraklarımızı seren adamı ilah edip , emperyalistlere karşı savaşan adamı hain ilan eder.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 3

• Vatan hainidir. Askerden kaçan (m) adama birde madalya mı takacaklardı?

0|1
    0|0
    • 2ay

bende bir sürü şey duydum böyle şaşırdım pek bilmiyodum da

• 2ay

1953 yılında mı ne cezaevinden çıktıktan sonra askere çağrılınca kaçmış. Bakanlar Kurulu'da vatandaşlıktan çıkarmış. Vatandaşlıktan çıkartılan Rus, çıkartan Abd köpeği. Al birini vur ötekine.

• O herifi sevmiyorum

0|1
    0|0
    • 2ay

neden

• 2ay

@heisceryanci zaten bu bizdeki yazar tayfasının min yarısı hain bence. Her fırsatta gösteriyorlar

• 2ay

Atatürk'ün İstiklal Mahkemeleri'nde salladıklarının torunları bugün ya aydın ya da siyasetçi. Var gerisini sen düşün.

• Vatan hainidir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...