Haydi biraz beyin fırtınası. Duyduğunuz en ilginç bilgi neydi?

Benim birsuru var hangi birini söyleyim bilemedim. Ama bir adamin 1450 cocugu varmis sayi daha fazla olablir net hatirlayamadjm (tabiki en şaşırtıcı bu değil ) . Sizin duyduğunuz en ilginç bilgi neydi?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Einstayn ın aslında salak olmadığı. Bizim çok bilmiş öğretmenlerimizin salak çocukları avutmak için zavallı adamı beyinsiz gibi anlatıklarını ama yersi olduğunu duyunca bayağa yıkılmıştım. Sonuçta bir süre onla avuttuk kendimizi. Herşey yalanmiş meğer. d

0|0
    0|0
    • 2ay

Tabi öyle daha küçüklükten dedikleri bir çok şey yalan 😀😁

• 2ay

Edison da üstüne konmuş olabilir ben buldum diye ndndd 😀😀😁

• 2ay

Davy ortami ampulle aydinlatirken edisonun babasi bile yoktu piyasada. Hey gidi. Sonra ne vardı. Beynimizin sadece %10 unu falan kullaniyoz olayi vardı. Ne safmisiz be. s

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Dunyanin en eğlenceli sitesi #kizlarsoruyor
    İsvicreli bilim adamlari yillarca arastirmis )))

0|0
    0|0
  • dünyanın en uzun süren trafik sıkışıklığı 12 gün sürdü, 100 km kuyruk oluştu ve araçlar günde 1 kilometre ilerleyebildiler

0|0
    0|0
  • Duyduğum en ilginç bilgi dess çalışacağım hesabımı kapıyorum diye vedalaşıp Hadi biraz beyşn fırtınası diye yeni soru sorumunu okumaktır. d

0|0
    0|0
    • 2ay

Krizde girdimcidden şu an 😀😀😀😁😁 ama sebeplerim var bugün zaten son hatta gittim tuşlu telefon aldım hattımı taktiramadm yarn taktiriyorm işte dedim çıkmadan ks dan biraz bilgi edineym😁

• 2ay

nezaman çıkıyorsun şimdi konuş :d

• en ilgincini hatırlamıyom

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• 1453 olsaymış daha anlamlı olur

0|0
    0|1
Yükleniyor...