Okulda cok yalnizim, arkadas edinemedim?

Ya universitede 2. haftama basladim bugun ama Şu an hic arkadasim yok kendimi cok yalniz hissediyorum ve depresyona girdim resmen cunku yalnizlik bu dunyada en nefret ettigim ve en cok korktugum sey. Konustugum 2 kiz var ama onlardan pek hoslanmiyorum hani mecburiyetten konusuyorum cunku iste diyorum ders cikisi kahve icelim, yok eve gidicem diyolar hicbi sey yapmiyolar falan. Hic benim aradigim gibi bir arkadaslik degil malesef, hatta kizlardan birini bogmak istiyorum bazen o derece sevmiyorum. Ama ben hazirligi atladigim icin siniftaki herkes coktan birbiriyle kaynasmis hani herkesin takildigi bir grup var dalan cok yalniz hissediyorum kendimi. Lutfen yardim edin bana tavsiye falan verin. Okula gitmek iskence gibi geliyo Şu an :(

1|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Okulun ilk zamanları bu tarz sosyalleşme çabaları, olumsuz sonuçlar vb. normaldir. Biraz zaman geçtiğinde her şeyin düzeleceğini, kendi kafa denginde insanlarla tanıştığını göreceksin merak etme.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• o duyguyu bilirim sakın başkası için depresyona görmeye filan kalkışma yıllarca uğraşırsın onlar gelip geçici arkdaşın da olabilir daimi arkadaşında iyice tnımya çalış 2 hafta olacak daha herşey için çok erken. hemen samimi olmaya çalışma onlarla mesela kahve içelim demişsin ama krşındaki belki insanlara karşı içten içe mesafeli biri ya da parası yok söyleyemiyor bazıları ailesine destek çıkmak için para bile harcamıyor o türden biri olabilir. boğmak istediğin kıza karşı daha mesafeli dur öbürüne yakınlaşmaya çalış bu tür durumlarda 4 lü grup iyi olur çünkü 3 kişi olsan kıskançlık duurumları oluşabilir sen sınıftan birini gözüne kestir bu gruba dahil etmeye çalış 4 ünüz takılın işte bu tür durumlarında başka yolu yok işte sen de bitecek iş rahat olmaya çalış zaten yarın bir gün sınavlar başlar onun telaşesi olur birbirnizden not alırsınız fila daha bir kaynaşma olur kafana takma kesinlikle seni iyi anlıyorum

1|0
    0|0
    • 2ay

Tesekkur ederim ins hallolur, ama o iki kizla da takilmak istemiyorum direk baska arkadaslar istiyorum cunku birbirimize uymuyoruz

• 2ay

Simarik degiller cok iclerine kapaniklar, ben de utangac bir insanim ama onlarla olunca konusmaya ben tesvik ediyorum resmen ve hicbi sey yapmiyolar derse girip cikiyolar sadece ve tek konustuklari da ders

• 2ay

hmm o zaman iyi yönunden bak onlarla takıldığın için belki de derslern çook iyi olacak onların yapısı değiştiremezsinki. en iyisi bir kursa filan yazıl oradaki arkadaşınla sosyal aktiviteler yap. belki sonradan sınıf arkadaşlarında sizinle takılmaya başlarlar yani sen de bitiyor

Erkekler Ne Diyor 5

• başkalarıyla tanış kulüplere katıl

0|0
    0|0
    • 2ay

Katildim ama kulup toplantilari aksam saatlerinde oluyo, benim dersim de coktaaan bitmis oluyo 5-6 saat beklemek zorunda kaliyorum tek basina o yuzden mesela bugun vardi ama katilamadim

• sıkma olur zamanla

0|0
    0|0
  • yanlızlık daha iyi işte cool gezersin okulda :D

0|0
    0|1
  • ilerde sıkılırsın demedi deme

0|0
    0|0
    • 2ay

Arkadaslardan mi yoksa arkadasliksizliktan mi

• 2ay

arkadasın cok olunca sıkıntı olur zamanla ztn görürsün ilk basta arkadas yapma agırdan al tabi abartamdan

• Kuru kalabalıktansa hiç gerek yok meraba meraba yeter inan ki..

0|0
    0|0
    • 2ay

Kalabaliga gerek yok zaten 1-2 kisi yeter ama olmuyo iste

• 2ay

Alismak istemiyorum iste yalnizliga falan

• 2ay

Elinde Sonunda alışacaksın bundan kaçamazsın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...